SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Cayek - Road to Aesthetics 2017 Start redu 298 str.

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1067036

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94883 Napisanych postów 364891 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670387
W jakim celu ta suplementacja ?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Poprawienie wrażliwości na inse.
No i nie wiem czy przypadek czy nie,
ale odkąd suplementuje chrom to ochota na słodycze zmalała
strasznie.


Zmieniony przez - Cayek w dniu 2017-09-05 21:59:13

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887263
To nie przypadek Braki chromu m.in powodują właśnie takie odczucia mam dokładnie to samo. Jak suplementuje chrom to ochota na słodycze (nie na słodkie) jest dużo mniejsza. Więc albo wkręcamy sobie obaj albo faktycznie tak jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
U mnie zero różnicy. Jak mam ochotę to mam, jak nie to nie I czy leci chrom czy nie, nie widzę żadnej różnicy.

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Ja widzę bo wcześniej mogłem ci 5 bombonierek naraz zjeść i zagryźć tabliczką czekolady. W sobotę kupiłem czekoladę i po 3 kostkach miałem dość Te ciastka co mi babcia kupiła w ogóle mnie nie kuszą. Cholera wie.

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Eeee to ja jak już coś w ustach poczuję (słodkiego oczywiście!), to nie ma zmiłuj się. Odpalam się automatycznie i mógłbym chrom z felg zgryzać i nic by nie pomogło.
2

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 899 Napisanych postów 4301 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 322772
To nie magia tylko faktycznie tak jest, ponieważ chrom wspomaga regulowanie gospodarki cukrowej Kolezanka z pracy mówiła, że czasami jak ją złapię chęc na cos słodkiego to nic nie jest w stanie jej powstrzymać. Odkąd wrzuciła chrom problem zniknął
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887263
Mało ekonomiczny byś był jak byś zgryzał chrom z felg


Jędrzej - w tym sporcie gospodarka cukrowa rządzi się swoimi prawami :D :D :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
BzykuDG
Eeee to ja jak już coś w ustach poczuję (słodkiego oczywiście!), to nie ma zmiłuj się. Odpalam się automatycznie i mógłbym chrom z felg zgryzać i nic by nie pomogło.


Tak to też miałem, ale po Sopocie.
Tak to nie
Chyba, że się skopcę porządną sztuką (mega rzadko bo te gnoje jakiś shit mają)

Pamiętam jak babki w autobusie się ze mnie śmiały.
Gały czerwone, myśli niewiadomo gdzie, a ja od pętli do pętli
wracałem do domu i jadłem 2 paczki rurek czekoladowych i waniliowych (ok 400g)
+ pierniki czekoladowe, a jak wyjąłem pod koniec dużą tabliczkę czekolady
to w beke wpadły, a ja nie kumałem o co chodzi (nawet łyka wody nie wziąłem XD)

Po wypłacie kupię ALA 400 mg tabsy, chrom 200 mg i berberyne pride.
Wyjdzie jakieś 100 zł, ale myślę, że warto.





Znalazłem tego cudnego klasyka <3


Zmieniony przez - Cayek w dniu 2017-09-05 23:11:51

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94883 Napisanych postów 364891 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670387
Wazne ze nawet jak placebo to dziala na psychike na plus

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CKD i mało ketonów w moczu. Jakieś rady?

Następny temat

proszę o poradę co zakupic

WHEY premium