SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Cayek - Road to Aesthetics 2017 Start redu 298 str.

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1065449

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
REDUKCJA DZIEŃ 55

Nafing.

Następne 2 tyg zamierzam na max przepracować pod kątem redukcji
bo ostatnio zaniedbałem.
Zobaczymy czy uda się cudownie do 80 cm w pasie zejść ;D

Przepracuje solidnie ten czas do następnym pomiarów i będzie +/- miesiąc odkąd
dałem poprzednie (pozowane).



TRENING:

1.Podciąganie nachwyt - 4 serie 8 kg x10
2.Wiosłowanie hantlą jednorącz - 48 kg 4 serie na max + drop set 32 kg x12
3.Podciąganie chwyt równoległy - 4 serie na max
4.Wiosłowanie na maszynie matrix oburącz - 4 serie 52 kg na max.

I chyba coś jeszcze, ale zapomniałem





Kurfa, nie wiem co ten typ w sobie ma, ale motywacja wystrzeliła w kosmos.

6% BF-A MA BYĆ I SUNRISEEEEEEEEEEEE


Zmieniony przez - Cayek w dniu 2016-03-02 00:28:25

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
REDUKCJA DZIEŃ 58

Trening wleciał bardzo dobry.
Mija +/- tydzień odkąd zszedłem do 2000 kalorii ED
i dzisiaj ku mojemu zaskoczeniu w lustrze SMALEC PŁONIE.

Skosy wyszły prawie, że na takim poziomie jak rok temu po 5 miesiącach redukcji
Nogi tak samo.

Ben z kulturystyki online wspominał, że na teście fat schodzi łatwiej z miejsc z których
zawsze schodził najgorzej - np. u mnie od pasa w dół. Chyba coś w tym jest

Ale płaskość coraz większa :(((
Klata od przodu jest spoko, bokiem nawet też, ale na samoyebkach wychodzi beznadziejnie.

Fotki całej sylwetki w następny weekend.
Do 15 marca pociągnę bez żadnych ładowań.
Potem dodam prawdopodobnie FAT NITE albo mini Carb Loading.
Mini Carb loading czyli - do 50g fatu, 500g węgli (złożonych głównie) + owoce.

Typowe cheat day'e nie są dla mnie. Zależy jakie będę miał w momencie 'czita' preferencje smakowe

Dodam, że interwałów jednak nie robię bo nienawidzę i w sumie to mi się nie chcę bo
smalec spada



TRENING:

Przerwy max 1 min.

1.Sztanga łamana biceps + Pompki na poręczach 4 serie - 40 kg x15 x15 x12 x12 (do upadku) / 0 kg do upadku.
2.Hantle supinacja siedząc oburącz + drążek wyciągu górnego 4 serie - 10 kg do upadku / 78 kg do upadku
3.Hantle młotkowy chwyt w oparciu + hantla za głowę oburącz 4 serie - 12 kg do upadku / 34 kg do upadku
4.Linki wyciągu dolnego + linki wyciągu górnego 4 serie - 27 kg do upadku / 33 kg do upadku.

Suplementacja:

~ 7g wit C
~ Zincas forte


Zmieniony przez - Cayek w dniu 2016-03-04 23:27:20
1

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 5637 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 43870
pamietaj tez ze "tego typa " juz z nami nie ma ;)

Doradca w dziale Alternatywna Droga
Instruktor Sportów Siłowych
Dietetyk

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 646 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 81602
canecorso
pamietaj tez ze "tego typa " juz z nami nie ma ;)
czemu nie ma ?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
No, a co to zmienia ? Mimo, że nie żyje to motywuje mnie, moich kumpli i miliony innych jak mało kto.

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
REDUKCJA DZIEŃ 59

Dziś DNT, ale i pierwszy dzień w nowej robocie (12h weekendy)
po 3h snu ale żyję ! A jutro na nockę.

Jedyne co to zjadłem sobie omlet w robocie (ale przerwa długa, więc jutro biorę mięcho).




Do tego pół kilo warzyw mrożonych (brokuły + kalafior + marchewka)


Zmieniony przez - Cayek w dniu 2016-03-05 21:27:59

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 5637 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 43870
waldi - za dużóo dobrego ;)

Doradca w dziale Alternatywna Droga
Instruktor Sportów Siłowych
Dietetyk

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
REDUKCJA DZIEŃ 61 CZĘŚĆ 1

Jestem po 12h nocki. Wczoraj zjadłem niewiele ponad 1500 kalorii.
Zapierdziel był konkretny...100% czasu na nogach, dźwiganie kilkuset skrzynek
każda przynajmniej 5 kg wagi + wykładanie itp.

Ogólnie kusi by zjeść dziś trochę więcej (3000 kalorii) czysto ofc. (kasy brak )
Kusi na następne 2-3 omlety owsiane z serem żółtym.

No i co by lekko się nabić bo teraz to tragedia - 2 dni low carb + zapierdziel i brak siłki = płaskoooo.
No i okazało się, że mam uczulenie na brukselkę, a szkoda bo mi zasmakowała bardzo

Do wakacji 3 miesiące, więc chyba zdążę (Miałem dodać takie co zawsze, ale światło w każdym pokoju jest beznadziejne)

Jak na brak cardio czy interwałów to jestem w sumie zadowolony.






Ostatnio dosyć często wrzucam foty, ale co mi tam.





Zmieniony przez - Cayek w dniu 2016-03-07 10:25:29

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 5637 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 43870
forma ok, a jak dól?

Doradca w dziale Alternatywna Droga
Instruktor Sportów Siłowych
Dietetyk

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
O dziwo smalec schodzi z nóg i z tyłka całkiem dobrze. Za 2-3 tyg powinno być widać ładny postęp. Mam nadzieję Pomiary za tydzień.

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CKD i mało ketonów w moczu. Jakieś rady?

Następny temat

proszę o poradę co zakupic

WHEY premium