SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Cayek - Road to Aesthetics 2017 Start redu 298 str.

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1066999

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6272 Napisanych postów 76034 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754872
Trzeba się zastanowić jaki jest tego powód. Zakładając, że dobrze się rozgrzewasz, trenujesz poprawnie technicznie i rozciągasz/rolujesz się warto wyeliminować z diety prozapalne produkty. Ew. tak jak napisałeś wit. C, koci pazur, boswellia serrata.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Rozgrzewka 10 min, szczególne skupienie nad obręczą barkową. Zaczęło się od wyciskania sztangi na poziomej na ciężarze +85 kg 5x5. Potem jak wszedłem na cykl siła na płaskiej skoczyła w 8 tyg z 87,5 kg 5x5 ledw do 110 kg 5x5 luźno i ogólnie duże ciężary leciały. Stawy na 100% nie nadążyły. No i kwestia robienia ciężkich treningów barków i klatki 2x w tygodniu. To samo biceps - sztanga prosta 45-50 kg, nadgarstek non stop naprężony. No ale tak to jest jak siła leci w górę. Tak czy owak teraz robię przerwę (na łyżwy będę śmigał :D ) i po sylwestrze wchodzę na redukcję i wracam do treningów siłowych.

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 179 Napisanych postów 1482 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 56398
Biorę msm od ponad tygodnia 5 g dziennie i jest poprawa bo w barku przeskakiwało non stop..., a teraz już nie i kolana też ok narazie... na alledrogo sklep z suplami pewnie znasz fbb ma dobrą cenę za 200 g na promo obecnie.., ok 20 zł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Tak znam ;p + jeszcze strona, którą łodzianin podawał tylko nie pamiętam dokładnie nazwy, ale gdzieś mam zapisane. Lodowisko u mnie otworzyli, więc będę śmigał + kupię msm, 4g witaminy C dziennie i jakiś flexit czy coś + przerwa od siłki. Zobaczymy jak to wyjdzie

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94882 Napisanych postów 364889 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670383
www.techlandlab.pl  wit c,msm,magnez,gliceryna to chyba wszystko co nam się może przydać z tej strony
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Dzięki ci bardzo

Zamówiłem sobie 250g siarki MSM (szkoda, że to cholerstwo jest tak niedobre), 500g witaminy C oraz 100g cytrynianu magnezu.
Do tego poczytam o tym ziółku boswellia serrata.
Mam nadzieję, że to się sprawdzi, bo wczoraj próbowałem otworzyć coś siostrzeńcowi (zabawka jakaś) i nadgarstki nawet przy
tym dawały o sobie znać.




Zmieniony przez - Cayek w dniu 2015-12-25 14:42:22

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3328 Napisanych postów 8555 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 321811
to się dorobiłeś z tym nadgarstkiem :/ zdrówka życzę!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Chciał Cayek dużego bica to teraz ma A no i do tych zakupów prawdopodobnie dojdzie kolagen w okresie przed i w trakcie treningu tak jak faftaq pisał Tanie jest, więc spróbuję.

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
JustBlackBerry Instruktor CrossFit
Ekspert
Szacuny 402 Napisanych postów 8425 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 142732
Kolagen?! Boswellia?! Myślałam, że preferujesz czystą wit. S
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Ty mi nie zarzucaj żadnych witamin S Diano2703. Jestem naturalny w 100%.

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CKD i mało ketonów w moczu. Jakieś rady?

Następny temat

proszę o poradę co zakupic

WHEY premium