SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Cayek - Road to Aesthetics 2017 Start redu 298 str.

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1065327

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Tren, ćpanie na większych festiwalach typu tomorrowland, clenbuterol, alko. Zresztą on gadał "żyj krótko,ale jak król" i ze w wieku 25 lat widzi siebie w grobie. d****izm, ale nie o to tu chodzi. Sylwetka i zayebista pewność siebie i tyle.

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 593 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 43371
a ja słyszałem ze go gluten sprzątnął
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Nie strasz...bo kocham gluten

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
To dołożyć do tego wszytskiego co pisal cayek trzeba jeszcze alergie na gluten.

Większość w młodym wieku tak myśli "żyć jak krol". No niestety chyba nie odpukal w nie malowane.
Każdy pewnie w swoim otoczeniu może znaleźć podobny przypadek. Cpanie,alko,do tego kox i problemy z sercem o których się często nie ma pojęcia nawet.
Kilka czynników nałożonych razem i boom.
Tym razem nie boom przypinka łapa siedzi.


Zmieniony przez - solaros w dniu 2016-12-16 19:15:59

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 593 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 43371
solaros
....,alko,do tego kox i problemy z pałką o których się często nie ma pojęcia nawet.
Kilka czynników nałożonych razem i boom.

Zmieniony przez - solaros w dniu 2016-12-16 19:15:59


Sol czy Ty aby nie piszesz o Cayku?



zżarcik ofc i bez obrazy ale jak nie zmieni podejscia do "studenckiego zycia" + sportu to istnieje duza szansa że "lignie" obok idola

smutne ale realne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
REDUKCJA 2016/17

Kończąc temat Zyzza - sylwetkę miał dla mnie zayebistą i do takiej dążę jeśli chodzi o proporcje
i ogólną estetykę. Jest to realne do zdobycia w porównaniu do sylwetki Jeff Seida czy Jeremiego Buendii,
którzy taliami niszczą wszystkich.
No i miał to coś i tyle.

Co do dnia dzisiejszego - wypadł nieplanowo trening łap i brzucha.
Znajoma zaproponowała te partie to się dostosowałem.

Nie pamiętam do końca ciężarów bo w tej sieciówce nie ma oznaczeń wagi na wyciągach.

No i z tego co dziś zobaczyłem to nogi lepiej wyglądają.

Powoli jakoś to idzie. Niech tylko novo się rozchula i będzie kosa.



TRENING:

1.Hantle supinacja naprzemiennie - 20 kg x10 x10 x8 x8
2.Hantle młotki naprzemiennie - 20 kg x10 x10 22 kg x10 x8
3a.Sztanga łamana biceps - 25 kg 3x10
3b.Hantle supinacja stała oburącz 14 kg x10 x8 x8

1.Ściąganie drążka wyciągu górnego - x15 x15 x12 x12 + 3x drop max ciężar.
2.Hantla za głową oburącz w oparciu - 28 kg x15 x15 x12 x12
3.Ściąganie linek wyciągu górnego - 35 kg 3x10

1.Unoszenie nóg w oparciu - 4x15
2.Unoszenie nóg w zwisie - 4x15
3.Plank - 3x 60 sek

Nie lubię robić brzucha...



"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94290 Napisanych postów 364201 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668396
infernol
Połączył białe z alkoholem do tego sauna z wrodzoną niewydolnością serca.


no to poszedł po zewnętrznej

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Nie wiem czy potem będę mial czas.więc krótko:

-2,5 cm w pasie.
-2 cm w udzie (tu widać najwiekszy progres)
-lapa tyle samo.

Waga nie wiem bo bateria padła.

Leci pięknie.


Zmieniony przez - Cayek w dniu 2016-12-18 09:41:16

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
REDUKCJA 2016/17

Niewyspany, ledwo na trening poszedłem.
Tam chęci już wróciły, ale kuźwa wypadła klata...
I jak zabrałem się za hantle to poczułem dziwne uczucie (coś na wzór rwanego materiału)
na złączeniu barku z klatką (okolice pachy).
Myślałem, że to rozstępy i zignorowałem, bo ból w tym miejscu miałem od ponad roku.

Niestety dziś poczułem mocniej - nie było to bolesne, ale non stop mi coś przeskakiwało
i czuć jakiś lekki ból i dyskomfort...

Podbił do mnie typek, stary wyjadacz, zobaczył to i mówił, że miał takie same "rozstępy" na bicepsie.
Spytał czy czuję jakby mnie coś tam rwało, "pruło się" i mówię, że tak no i dał przestrogę,
że miał tak samo i nagle mu się biceps zerwał...

Teraz muszę darować sobie trening klatki, barki lekko zrobiłem i poszukam dobrego lekarza prywatnie
który zrobi usg i pokieruje w razie ewentualnego naderwania, a nie ch**a, który powie "KONIEC Z SIŁOWNIĄ DO KOŃCA ŻYCIA".

Jako, że trening był w sumie lekki to dziś tylko 100g ww.



TRENING:

1.Wyciskanie na maszynie hammer barki - 20 kg strona x15 3 sek dół/góra 30 kg strona 3x12 3 sek dół/góra.
2.Wznosy hantli w przód + wznosy hantli na bok - 9 kg 4x15
3.Wznosy ramion na bok na maszynie - 35 kg 4x15
4.Wznosy sztangi w przód - 25 kg 4x15

1.Hantle supinacja - 16 kg x12 x10 x8 x8
2.Maszyna biceps supinacja stała siedząc - 35 kg 4x8-10
3.Hantle młotki - 22 kg 3x8

HIIT na rowerku 4x15/45




No, ale żeby nie było do końca tak smętnie:



Takie czasy


Zmieniony przez - Cayek w dniu 2016-12-19 21:44:05

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 646 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 81602
Najwidoczniej technicznie tez nie dokonca klatka poszła i może dlatego tak masz bo barki i biceps przejmują większy ciężar
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CKD i mało ketonów w moczu. Jakieś rady?

Następny temat

proszę o poradę co zakupic

WHEY premium