SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Cayek - Road to Aesthetics 2017 Start redu 298 str.

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1061962

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 1421 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47254
Ile masz wzrostu?? Talia 82cm w którym miejscu?? Przy rozluźnionym brzuchu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
170 cm. 84 cm w pasie pod pępkiem. Brzuch spięty.


Zmieniony przez - Cayek w dniu 2015-08-03 13:54:16

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Ja też zawsze mam dylemat.
Wcześniej [ileś tam lat temu] każdy wyjazd = zero hamulców.
Teraz doszedłem do wniosku że niekoniecznie muszę się cofać o te 2miesiące do tyłu przez jeden 7-io dniowy wyjazd.

Nie zachowuję się jak asceta,ale też nie szaleję.
A nie szaleję bo poszaleć mogę 2dni w tygodniu na legalu.

Białka i fatu w opór idzie.
Tu brak skrupułów.
Ale węgle jeden posiłek,zazwyczaj pod wieczór.

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 1421 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47254
Jak byłem we Włoszech w zeszłym roku to jadłem nie powiem jak świnia - aczkolwiek RAZ. To było śniadanie w hotelu, gdzie leciały niebotyczne ilości jedzenia - przez jajecznicer, boczek, parówki, po desery, crooisanty, grzanki z nutellą, musli, owoce, lody, batony no ogrom i zazwyczaj po tym nie miałem ochoty i miejsca na jedzenie do późnych godzin, często bywało że nie jadłem już tego dnia nic, albo pod wieczór lekki obiad czy musli w pokoju z mlekiem, czasami jakiś lód na mieście - i to wystarczyło na +8kg w 8dni :) ale to było po hard redu na 1600kcal - fakt, że po 14 dniach waga wróciła do punktu zero
Także ty szybciej wrócisz :)


Zmieniony przez - diwadek w dniu 2015-08-03 14:00:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Paanie...pewnego dnia wrąbałem pizzę dużą ok. 35 cm średnicy solo + 4 oponki + ciacha + obiad + grill itp. itd. a byłem nadal głodny. Tak głodny, że gdy deszcz padał to wsiadłem do auta, czytałem książkę i zagryzałem pudłem 600g ciastek. Innego dnia wleciały mega dobre lody + gofr z bitą śmietaną, owocami i polewą i wiele wiele innych rzeczy. Może i nuda miała wpływ na to. Padało to jadłem bo pierwsze 2 dni gdy słońce było to był spokój i tylko domowe obiadki z kampera leciały. Najlepsze, że gapie się w lustro i mówię "jest git, myslałem, że jest gorzej" i przedwczoraj dumnie po plaży. Dziś nad ranem po powrocie gapie się w lustro "prawdy" w mojej łazience i

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 1421 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47254
Miałem to samo, pierwsze 5-6 dni forma mimo obżarstwa git, nabicie brzuch wydęty ale krata jest - 6 i 7 dzień i po powrocie to chyba kumulacja wszystkiego, księżyc w pełni :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
Ja jestem dwa dni po powrocie i waga na tą chwilę około 1,5kg powyżej tego, co było przed ładowaniem z dnia fotek. Więc nie jest źle. Ale tak jak u siebie pisałem - rano B+T - jajecznica, warzywa, obiad B+T - mięcho, kolacja B+W - ale węgli też niewiele. Do tego alko, do tego dwa razy lody i trochę owoców.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 1421 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47254
Inna psychika :) Smacznie, pięknie, z umiarem aczkolwiek przyjemnie - ja tak niestety nie potrafie(może nie potrafiłem), bo teraz łatwiej już to kontroluje :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
A dobra tam - stało się. Źle się z tym o dziwo nie czuję, a teraz tylko looknąć

całe 3 części od Radka i można iść pompować baniaki

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
Po co masz się źle czuć? eeeeeeeeeee
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CKD i mało ketonów w moczu. Jakieś rady?

Następny temat

proszę o poradę co zakupic

Wiecej