SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Cayek - Road to Aesthetics 2017 Start redu 298 str.

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1065430

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 5637 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 43870
o k***a nie doczytałems ;)
swoja droga tatar z płatkami - ciekawe polączenie

Doradca w dziale Alternatywna Droga
Instruktor Sportów Siłowych
Dietetyk

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3328 Napisanych postów 8555 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 321811
mi tam Twoje danie się podoba :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
No z beef mastera W ogóle położyłem go na jeszcze trochę gorące warzywa i mięso się dosyć nieźle ścieło. Takie trochę blee, ale tak to mega dobre. Mimo wszystko do prawdziwego tatara, który jadłem na wieczorze kawalerskim we wrześniu nie ma podejścia

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111379
Ścięty tatar to już chyba nie tatar

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
oj tam, lekko ciepły ;) ;)
:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
No u spodu lekko się ścięło od tej pary gorącej

A co do pomiarów - wkurzyłem się i to ostro...

Chciałem zrobić pomiary dzisiaj bo w weekend pracuje i kiepsko by było to
zgrać z pomiarami, więc zrobiłem je teraz, a raczej zrobiłem podejście.

I co ? I gunwo.

Że niby pas, udo to samo, a kumple i ogólnie lustro mnie okłamuje ?
Waga również oscyluje w tych granicach 78,4-78,6 kg WTF.

Idę w poniedziałek na badanie tarczycy sprawdzić czy obecne blistry nie mają wała T3,
ale głód, ssanie i płaskość jest takie samo ciągle.
Do tego coraz to kolejne żyły mi na łapach wychodzą i nagle zaczęły wychodzić z boku uda.
Nawet smalcu na klatce mam mniej...

I talie chciałem zmierzyć - talia niby taka sama, albo szersza niż pas, lol.
Mimo, że to niemożliwe. A już sam nie wiem.

Nie kumam tego. Zrobię ostatnie podejście w niedzielę rano.


Zmieniony przez - Cayek w dniu 2016-03-25 16:09:11

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4322 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 171818
U mnie też tak czasami jest... pas niby nie leci w dół, a progres widać.
On zresztą potrafi zmienić się na przeciągu jednego dnia. Dlatego najlepiej sprawdza sie kaliper. Sam widzę to po sobie, ponieważ nawet gdy pas jest taki sam to sprawdzam i okazuję się, że fałda poleciała w dół.

http://www.sfd.pl/[BLOG]_SnicK__W_drodzę_po_wymarzoną_sylwetkę._-t1081650.html

"Pasja rodzi profesjonalizm, a profesjonalizm daje jakość, jakoś to jest luksus"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Takie pytanie na szybko - co myślicie o tym by spróbować U.D 2.0 ? Akurat yohe w prochu zamówiłem. Smalcu wiele nie zostało, a z tego co zobaczyłem po starych wpisach u Wojtka to sprawdziło się na koniec bardzo dobrze. Poza tym i tak zamierzam wbić na low carb bo w dniu high carb nie mogę się najeść nic a nic

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4322 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 171818
Też się nad tym zastanawiam na koniec.. ;D
Po przeczytaniu książki UD 2.0 fajnie to wygląda, ale nie wiem czy nie będzie ciężko funkcjonować na 1000 kcal przez kilka dni
Jeden z moderatorów na sfd teraz leci na UD 2.0 i też ma dobre efekty.

http://www.sfd.pl/[BLOG]_SnicK__W_drodzę_po_wymarzoną_sylwetkę._-t1081650.html

"Pasja rodzi profesjonalizm, a profesjonalizm daje jakość, jakoś to jest luksus"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 2221 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 260326
Kiedyś kończyłem redukcje na UD2, i fakt, efekty dobre, woda mocno schodzi również ale samopoczucie to u mnie było dno. Ledwo była siła do treningów spore dawki kofeiny , spalaczy musiały lecieć. W ciagu tygodnia zamulony przez małe ilości kcal, weekendy zamulony przez ładowanie węgli, system skuteczny na ostatni szlif ale nie dla mnie zdecydowanie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CKD i mało ketonów w moczu. Jakieś rady?

Następny temat

proszę o poradę co zakupic

WHEY premium