SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Cayek - Road to Aesthetics 2017 Start redu 298 str.

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1065444

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
ten sam plan rysuję, jeszcze 5 tygodni a potem masa, chyba że jeszcze jedną impreze zaliczę,ale nie dam rady raczej finansowo.
Wykorzystam ten czas na mase do konca roku albo dalej :). Trzymaj się,miłego dnia
1

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 2221 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 260326
Cayek, odnośnie odwadniania na koniec, planujesz jakiś konkretny schemat czy jak dobrze pamięta pisałeś że po prostu dużo wody i sodu i potem ucinasz i już?

Kiedyś robiłem wg tego to byłem zadowolony:
https://www.sfd.pl/Diureza__czyli_odwodnij_się_przed_zawodami_bez_diuretyków-t265239.html

Zastanawiam się czy i w tym roku się troche nie pobawić chociaż troche mam za duży BF żeby to dało jakiś konkretny efekt.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Planuje dokładnie wg. tego co jest w tym artykule. P.S - trening po ponad dobie bez snu i na tak małej ilości kalorii - dramat. Ciągle chciało mi się rzygać i kręciło się we łbie, ale odbębniony. Zjem i idę spać

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
REDUKCJA

Ciężko dzisiaj jak już wspominałem.
Trening po dobie bez snu, w dodatku nóg, na tym poziomie redukcji...no kiepsko.
Po pierwszej serii na suwnicy non stop musiałem pilnować
by nie puścić bełta. No tragedia. W dodatku dreszcze i takie osłabienie mocne.
Niby cały zrobiłem, ale petardy nie było.

Siła też znacznie mniejsza bo jedyne 100 kg na przysiad i non stop czuje ból kolana.

Zjadłem po treningu twaróg z truskawkami, słodzikiem i dżemem, potem poszedłem spać na te 4h niecałe.
Głód...a raczej ochota na słodkie - ja pierdziele.
Wziąłem do siebie radę Diany i żarłem cukier znowu...ale...widelcem (lekko zamoczyłem w wodzie i się przyklejał do widelca xD )
Ale dzięki temu tylko 30g

Ogólnie mecz mi jakoś humor poprawił - w końcu wygrana, a nie g****-mecz jak z Grecją w 2012 po którym przestałem mecze naszej reprezentacji oglądać (oj te irole słabe coś), bo wcześniej to nawet z kijem do mnie nie podchodzić.
Słoik nutelli albo czegoś bym wrąbał najchętniej
No ale...



Trochę słabe ujęcia, ale nic nie poradzę.













TRENING:

Tym razem zamiast nawalić ciężaru na suwnicę, walnąłem tylko 210 kg i głębokich ruch - kurfa, zupełnie co innego,
o wiele trudniej.

1.Przysiady - 100 kg x10 x10 x10 x8
2.Suwnica - 210 kg x12 x12 x10 x8
3.Wyprosty - 50 kg x15, 60 kg x15 x15 x15
4.Martwy na prostych - hantle 30 kg 4x10-12
5.Uginanie podudzi leżąc - 60 kg 3x15 1x12

Cardio 45 min - tym razem trochę lżejsze. Przepalone niby 350 kcal zamiast 400.


Zmieniony przez - Cayek w dniu 2016-06-12 20:01:19

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 544 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 30881
Hehe beka z tego cukru ;D może jakieś żelki na takie sweet tooth, zawsze lepiej w smaku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
Nawet redukcja fryzury :D
Nogi masz zaj**iste. Zresztą z tego co pamiętam, to zawsze lachę kładłeś na tą partię bo u Ciebie to mocna część sylwetki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Pierwsze dwa okresy masowe, a szczególnie pierwszy bardzo
poświęciłem na trening nóg. A to się jakieś CT Fletchery oglądało
z kumplem i tak mocno je tyraliśmy, że doszedłem do 155 kg x6 przysiad
dupą do ziemi, potem 5 drop setów potrafiłem zrobić i mocno poszły do przodu.

Dopiero na poprzedniej masie je olałem by górę nadgonić co mi się udało.
Ale i tak najlepsze jest to, że jak gadałem ostatnio z największymi typami z siłowni
+ dzisiaj z jednym z zawodników to pierwsze co każą mi poprawić to nogi - bo za małe
o ile interesują mnie starty jakiekolwiek, nawet dla zabawy i sprawdzenia się.

Ale teraz znowu raczej nic z nimi nie zrobię o ile nie chcę rozwalić sobie kolana do końca..


Zmieniony przez - Cayek w dniu 2016-06-12 21:50:36

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3328 Napisanych postów 8555 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 321811
bosh, nie wyobrażam sobie treningu po dobie bez snu. Twardy jesteś.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Robiłem i po 40h bez snu xD ale nogi a łapy to zupełnie inna liga xd

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
No i lipa. Wystarczyło trochę bardziej się wkurzyć by się złamać i wrąbałem omleta z 4 jajek i 100g płatków orkiszowych. Chyba wole być zmasowany - przynajmniej nie żyję od posiłku do posiłku . Słabo.

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CKD i mało ketonów w moczu. Jakieś rady?

Następny temat

proszę o poradę co zakupic

WHEY premium