SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Cayek - Road to Aesthetics 2017 Start redu 298 str.

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1065203

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Białka mniej by nie zmulilo żołądka.

Nom, tam byłem

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Ok dzieki :)
Ja tam chodze wlasnie hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Aaaa to jak zobaczysz napinajacego się kurdupla bez bluzki to wiedz, że to ja

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Hahaha spoko :D moze i kurdupel ale forma wysoka :)


Zmieniony przez - kamilplnk w dniu 2017-04-13 12:59:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Cayek
Taka sytuacja wczoraj wieczorem.
Dziwacznie to schodzi.
Z bebzona i ramion teraz i coś z nóg.

Yoszkę zapodam dopiero po 10 maja lub heliosa jak policzę sobie ile mnie to będzie kosztowało
dokładnie.
Mam sporo czasu na dopalenie tego.



Ale i tak będę to powtarzał jak mantrę,
że standardowe VLCD to g****.
Nie dość, że ryje beret to wcale nie daje lepszych efektów, baaa - gorsze są,
organizm w moment się buntuje, nastrój się pyerdoli, libido się pyerdoli
pomimo podkładu, a tu ?
Jedyne co dokucza to głód i zmęczenie, które da się na luzie znieść.
a efekty są zayebiste.

Jakby nie ten patent Sola to bym chyba znowu podłamany siedział
i żarł pączki niszcząc całą pracę

A póki co czas zaraz na plecki i tył barków.



Zmieniony przez - Cayek w dniu 2017-04-13 10:00:26

Numer konta chcesz teraz czy po Sopocie?
Heheh
Zapamiętaj sobie to jeszcze o czym pisałem Ci tydzień temu.
I co widzisz na własne oczy teraz.
Fat nie schodzi liniowo!
Nie panikuj po chorobie / wolnym.
....no i po ladowaniu też.
Odczekaj aż wszytsko wróci do normy i wtedy oceniaj.
Jak teraz .

A teraz jest zayebioza.

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
Ja często np odnotowuje coś takiego na redukcji że jednego dnia jestem cięższy niż tego poprzedniego mimo że nie było nadwyzki i kalorie na podobnym pułapie.
Co może wkvrwić, ale kilka razy tak miałem że powiedziałem " a pyerdole to załaduje się " i zależnie od tego jak mocno byłem wyssany, jak bardzo mocno to waga szła w dół jak nie to waga szła jeszcze bardziej do góry.
Czasami warto poczekać ten jeszcze jeden dzien i się mocno zdziwić,bo potrafi spaść nagle 1-1,5kg nie wiadomo czemu

I standardowe vlcd to g**** :), ładowania co tydzień się super sprawdzają pod warunkiem że się załadujemy a nie przeładujemy


Zmieniony przez - gienus12 w dniu 2017-04-13 14:38:59

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Też miewam takie dni, że jest sztos, a następnego dnia czuje się jakiś
zamglony i ciężki.
Takie uroki redukcji.

Ale jedno na pewno spróbuje - wywalenie nabiału w maju na okres 2 tyg testowo.
Czemu ?
Rok temu za radą Sola odłożyłem nabiał i zamiast tego jadłem dodatkową porcję wpc
i mięsa i to jedyna zmienna.
Wynik ? Ponad 2,5 kg mniej w tydzień. I TYLKO TO ZMIENIŁEM.


Ostatnie 2 dni bebzon wywalony bo wleciało dużo mleka, serek wiejski, twaróg.
Może jak Przemo mówi nie do końca toleruje laktozę czy coś i może mi trzymać wodę.
A jeśli nabiał trzyma mi wodę to przy obecnym BF-ie powinienem zauważyć sporą różnicę
w sylwetce jak ona zejdzie.

W maju sprawdzę i zamiast kostki twarogu będę jadł tatara

A póki co czytam i niedowierzam:






Zmieniony przez - Cayek w dniu 2017-04-13 14:43:36

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
no bo tak jest, owca się tylko deklaruje jako zawodnik naturalny, startuje w federacjach dla naturali , przy czym offseason widać jest po nim że bomba jest odpalona , tylko środki które nie zostają w organiźmie na długi okres czasu.

A co do nabiału nie wiem, jeżeli coś w tym jest to nawet jak odstawisz na tydzien to powinno być znacznie widać różnicę, może i ja zastosuje taki element podczas przygotowań i dam same ryby/mięso + odżywka , w sumie dobry pomysł podsunąłeś


Zmieniony przez - gienus12 w dniu 2017-04-13 14:45:51

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Taaa, najbardziej pochlastany owca i natural Tak coś czułem, że jest coś nie halo jak nagle ta redukcja zaczęła mu tak mega szybko iść. Ale mniejsza. No ja tak zrobię, ale kurde...drogo to powychodzi, ale nie ma przebacz. Get shredded or die tryin

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 899 Napisanych postów 4301 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 322772
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CKD i mało ketonów w moczu. Jakieś rady?

Następny temat

proszę o poradę co zakupic

WHEY premium