SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Cayek - Road to Aesthetics 2017 Start redu 298 str.

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1067472

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94918 Napisanych postów 364911 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670432
Jak robisz cos z glowa ryzyko jest minimalne.ja ponad 20 lat na wspomaganiu wyniki jak na moj wiek idealne.niski pz
Po 30 roku zycie test pikuje w dol niski poziom testa ma teZ skutki uboczne dlatego na zachodzie htz to podstawa pl jest zacofana zwlaszcza nasi lekarze.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 133 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2046
Fajnie to opisałeś :) czy jak jest sie ON top jakoś specjalnie zmienia się trening? np. że wieksza liczba powtórzeń albo coś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 544 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 30881
Po prostu szybciej się regenerujesz więc możesz trenować więcej i ciężej...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 6280 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53732
crx23
Po prostu szybciej się regenerujesz więc możesz trenować więcej i ciężej...


w kulturystyce jest ten paradoks

ze im wiecej towaru wbijasz, tym slabsze cwiczenia dobierasz.
1

Uwaga, moje wypowiedzi zawierają dozę ironii i proszę nie brać ich na poważnie, ponieważ nie odpowiadam za krzywdy moralne.


They see me rollin...
They hatin...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
OraZ taki, że wiele osób stawia bardziej na dawki i środki aniżeli metodyki treningowe i manipulacje dietą. Nie każdy, ale idzie to zauważyć po starych wyjadaczach amatorach na dopingu. Regeneracja jest szybsza, ale zakładam ze czułbym to bardziej na splicie. Tam układ nerwowy nie dostaje tak po dupie jak na tym co ja robię. Mimo to jestem w stanie bez problemu robić każda partię nawet 3x w tyg.

Większość naturali robiąc bezmyślne pompowanie na maszynach w połączeniu z jednym wielostawem zbyt nie urośnie. Osoba na mocnej bombie tak.


Zmieniony przez - Cayek w dniu 2016-09-08 23:19:09

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
MASA 2016/2017

Poszedłem na inną siłkę z racji treningu górnych partii.
Trochę pozmieniałem plan by nie wpaść w monotonie.

Plus taki, że hantle są po kolei do 60 kg, potem co 10 kg do 80 kg.
Minus taki, że są pomieszane, że ja pyerdole. 48 kg hantle leżą obok 3 kg...

Fajny hammer na klatę, a w sumie to dwa.
Minus taki, że nie mam jak podpiąć obciążenia na podciąganie,
oraz to, że sztangi są grube, a nie cienkie oraz się kręcą i ciężko mi tym wiosłować.

Zrobiłem więc wiosłowanie hantlą (uwielbiam to ćwiczenie) + wiosłowanie na hammerze w opadzie (środek pleców sztos)
Wyciskanie hantli na skosie zamieniłem na sztangę na skosie dodatnim.
Z tej racji zamiast wyciskania na skosie siłowo będzie wyciskanie siłowo na poziomej.

No i maszyna do unoszenia na boki na bok barków !!!
MEGA !!!

Tylko barki czuć. Będą ją katował ostro.

itp. itd.

Zrobiłem sobie sweet focie. Barki wydaje się, że powoli idą do przodu.
Ale na masie często wydaje się, że jest mega, a po redukcji szału ni ma.
Waga jak się okazuje jednak 84 kg, a nie 83 kg.
2 kg więcej niż pod koniec masy ostatniej.
Ulanie ? Jest, ale mniejsze niż pod koniec ostatniej masy i to sporo, a obecnie waga jest większa o 2,5 kg.
No jest, ale to do waszej oceny.

Oczywiście minus masy to to, że w ciuchach jest się wizualnie większym,
ale bez koszulki ukazuje się grubas, który na fotach wygląda marnie

Chociaż chyba takiej tragedii jak na stosunek wagi do wzrostu - 84 kg przy 168 cm



Do tego wleciała bajaderka





TRENING:

1. Wyciskanie sztangi skos dodatni - 100 kg x8 x7 x7
2.Wyciskanie na hammerze - 55 kg strona 4x10
3.Wiosłowanie hantlą jednorącz - 46 kg bodajże 3x8
4.Wiosłowanie w opadzie na hammerze - 55 kg strona 4x10
5.Hantle supinacja oburącz siedząc - 16 kg x10 x10 x9
6.Pompki na maszynie - 80 kg niby 4x15
7.Wznosy na bok na maszynie niby- 45 kg 4x15 + Reverse butterfly 4x15


Zmieniony przez - Cayek w dniu 2016-09-09 01:12:24
1

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4322 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 171818
Progres to zrobiłeś ogromny
1

http://www.sfd.pl/[BLOG]_SnicK__W_drodzę_po_wymarzoną_sylwetkę._-t1081650.html

"Pasja rodzi profesjonalizm, a profesjonalizm daje jakość, jakoś to jest luksus"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 646 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 81602
No sylwetka fajna się robi i docięcie kraty dalej widać ze ulania jeszcze takiego nie ma
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
Dobre kilka zdan autora na temat dopingu na poprzedniej stronie;) czasem tez mam takie przemyslenia %)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
MASA 2016/17

Spałem może z 5,5h
Cholera.
Z rana była taka walka z samym sobą czy ruszyć dupsko na trening
czy odpuścić i zrobić jutro (dzisiaj) - ale poszedłem i zrobiłem.
Zanotowałem progres i to znaczny bo 7,5 kg dołożyłem na siady i mało tego - zamiast 3x8 jak
ostatnio i to z trudem, tak teraz poszło 3x10 i to lekko, a nawet bez prostowania nóg - ciągle zgięte
przez co jest o wiele ciężej.
Suwnica też o wiele lżej poszła - mogłem dołożyć.
Ale potem już był taki zjazd, tak mi to po tyłku dało, że na treningu słaniałem się na nogach
i zasypiałem na stojąco.
Tak czy owak zajęło mi to 50 min, więc bez dramatu.



TRENING:

1.Siady - 142,5 kg 3x10
2.Suwnica - 250 kg 3x15
3a.Wyprosty na maszynie - 80 kg 2x15 1x12-15 (ostatnie to ćwierć ruchu to załamania)
3b.Uginanie podudzi leżąc - 40 kg 2x15 1x12-15 (to co wyżej)
4.Martwy na prostych z hantlami - 38 kg 2x10 1x12
5a.Łydki stojąc - 70 kg 3x15
5b.Łydki siedząc - 52 kg 3x15


Zmieniony przez - Cayek w dniu 2016-09-10 00:43:08

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CKD i mało ketonów w moczu. Jakieś rady?

Następny temat

proszę o poradę co zakupic

WHEY premium