SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kettlebells_Sztanga_Bieganie_Sila_dla_cierpliwych_By_MaGor_Vol3

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 384606

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak nie wygra (czego mu nie życzę) to mu zostanie prawo jazdy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ale dług musiałby spłacić a dalej chodziłby na piechotę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie koniecznie, mógłby zawsze zacząć biegać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
loterie samochodowe to słaby pomysł

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 10132 Wiek 49 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 68495
Wysłałem i do 15 maja mam spokój. Potem jest ewentualnie 5 miesięcy na szykowanie. Zdecydowanie wolę długie spacery z plecakiem, po takich samych malowniczych trasach. Tylko, że nie mam na nie czasu. Wyrwać 5 godzin na trening? Średnio realne. Poprawa mojego komfortu życiowego to nie tylko brak bólu po bieganiu (trochę się jednak za dużo waży jak na biegacza). Największą poprawę widzę w robocie. Przygotowania do maratonu + treningi z kulami i leżałem z robotą, której znaczną część wykonuję w domu. Bardzo łatwo było narobić sobie zaległości, a potem przychodziły terminy i zaczynała się walka. Zajęcie dla ludzi z wolną głową.
Niemniej jednak gdybym stanął przed takim wyzwaniem jak wyjazd na maraton za ocean, albo gdzieś do Azji - spokojnie odkładam na kołek inne aktywności.

Wczoraj trening. Przedwczoraj z rodzicami obchodziliśmy urodziny córki. Ma to związek.
Młoda uraczyła mnie tortem. Był taki słodki, że dopadło mnie ssanie. Cały dzień na hamulcu żywieniowym. Pobudka 3:20 AM i zero snu. Cały dzień w papierach. Próbowałem po południu drzemki, ale mi nie wyszło.
No i - zapomniane uczucie - głód. Cały dzień na zasysie. Odwykłem od tego tak bardzo, że zjadłem "śniadanie" tak pi razy oko 2800 kcal Wypiłem 0,5 litra śmietany, do tego jajecznica na smalcu, jakaś kiełbasa z dzika, masło i się nazbierało. Potem tylko lżejszy obiad i kilka kaw. Na trening pojechałem zryty jak śródleśne kartoflisko. Młoda tak sobie to wszystko ułożyła, że pojechała na crossfit, a potem poszła do koleżanki i grzecznie czekała pod klubem jak skończyłem trening. Zacięta jest. Pal licho. Po treningu banany dwa. I znowu głód.
W domu był jeszcze kawałek ciasta z urodzin Młodej to go zjadłem. Liczę na to, że wyrobiłem się w puli węgli, bo do obiadu było tego raptem 30 g. Niemniej jednak muszę się oczyścić (cholera wie co było w tych ciastach) po dwóch dniach z takim zastrzykiem zła.

Trening jak to trening. Ci którzy przyszli pierwszy raz cierpieli - regularnie chodzący zauważyli, że im jakoś łatwiej. Cholera wie.
KB24
Obwody:
1.
Ręka silna: S+Sn / C&P+FSq / rTGU
//
Ręka silniejsza: S+Sn / C&P+FSq / rTGU
2.
Ręka silna: S+Sn / C&P+FSq / rTGU
//
Ręka silniejsza: S+Sn / C&P+FSq / rTGU

3.
Ręka silna: S+Sn+C&P+FSq+rTGU
//
Ręka silniejsza: S+Sn+C&P+FSq+rTGU


4. (bez przerwy - prawdziwy obwód D6)
Ręka silna: S+Sn+C&P+FSq+rTGU
Ręka silniejsza: S+Sn+C&P+FSq+rTGU


5.
Ręka silna: S+Sn / C&P+FSq / rTGU
//
Ręka silniejsza: S+Sn / C&P+FSq / rTGU




W boksie u Młodej mają raz w tygodniu zajęcia z podnoszenia ciężarów! Ależ mnie korci! Z drugiej strony... Skoro małym kettlem wywołałem szkodę budowlaną na 4kPLN... Zwykła sztanga odkładana na stojak to kolejne 700 PLN z puli mojego ubezpieczyciela.
To co stałoby się gdybym zaczął takie dynamiczne ćwiczenia jak rwania i podrzuty?


Zmieniony przez - MaGor w dniu 2016-05-05 06:51:33

------------------------------------
Сила это способность
http://www.sfd.pl/Kettlebells_Sztanga_Bieganie_Sila_dla_cierpliwych_By_MaGor_Vol3-t1078817.html
------------------------------------
Spis treści i indeksy:
https://dl.dropboxusercontent.com/u/69665444/sfd/pub/dziennik/spis_tresci.html
------------------------------------
http://www.sfd.pl/Pomoc_dla_małego_Igorka__serdecznie_zapraszamy_!-t1022615.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12149 Napisanych postów 30565 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131180
Ciekawe jak Ty liczysz te węgle, że jedząc ciasta obawiasz się o ich niedobór?

Zajęcia z podnoszenia ciężarów przeprowadzają prawdopodobnie na odpowiednio przygotowanym miejscu.
Możesz się czuć ubezpieczonym. Chociaż za dużo tych aktywności fizycznych Ci się podoba - doba za krótka a i organizm ma swoją wydolność.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 495 Napisanych postów 3983 Wiek 42 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 51950
Maciek raczej sie nie obawia o niedobór. Ja go zrozumiałem w ten sposob, że rano było tylko 30g, więc liczy na to, że mimo ciasta nie przekroczył puli.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12149 Napisanych postów 30565 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131180
mehow81
Maciek raczej sie nie obawia o niedobór. Ja go zrozumiałem w ten sposob, że rano było tylko 30g, więc liczy na to, że mimo ciasta nie przekroczył puli.

Masz rację .
Widać byłem niewystarczająco wyspany pisząc o niedoborze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 10132 Wiek 49 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 68495
Wczoraj nie robiłem nic.
Dzisiaj poprawka D6RKC

Sety:
Przerywany 2+2+1
Przerywany 2+2+1
Całość z przerwą pomiędzy ręką lewą i prawą.
Pełny - jedna ręka po drugiej bez odpoczynku
Przerywany 2+2+1

No i chce mi się spać. I będę spał.

------------------------------------
Сила это способность
http://www.sfd.pl/Kettlebells_Sztanga_Bieganie_Sila_dla_cierpliwych_By_MaGor_Vol3-t1078817.html
------------------------------------
Spis treści i indeksy:
https://dl.dropboxusercontent.com/u/69665444/sfd/pub/dziennik/spis_tresci.html
------------------------------------
http://www.sfd.pl/Pomoc_dla_małego_Igorka__serdecznie_zapraszamy_!-t1022615.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
następnym razem lepiej wykadruj to zdjęcie bo jakoś uciekł Ci zabardzo na prawo aparat
1

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

prosba o ocene

Następny temat

Dieta+trening na redukcję tkanki tłuszczowej

WHEY premium