SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Aerobiczna "szóstka" Weidera =>wejdz<=

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3363209

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 242 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1179
ja skączyłem 20 dzień włąśnie

Jak zwykle 1 seria prze***a***e ale puzniej poszło wmiare dobrze. Zawsze na 6 ćwczeniu jakoś pękam jush ;]

Dalej zero potu ;]
Za tydzień bede jechał z kreatynom ostatnie dni bedą masakryczne
POZDRO

<>> When is no more room in hell, the dead will walk on earth <<>


MOJA PRZEMIANA W TRAKCIE ;) http://www.sfd.pl/OD_ZERA_DO_BOCHATERA_:_-t669318.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja dopiero zaczynam ale jestem zmobilizowany i gotowy do przyjecia szesciopaku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
i jeszcze jedno!moja siostra tez jedzie rowno ze mna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Buchu potrzebuje tylko informacji jak sie dokladnie cwiczenie 5 wykonyje (rowerek).podnosze tulow i na zmiane podkurczam nogi i prostuje.zgadza sie?ale czy przez ca;y czas mam miec tulow uniesiony?czy lokciami mam dotykac kolan?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 370 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4069
Czemu nikt nie podwiesil topicu?;/ ,rowerek ja robie az poczuje taki bol ze wysiadam

Kiedy zaczynasz walke to niezaleznie od wyniku ,jestes przegrany...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam!
Chciałbym się zwrócić do zaczynających trening:
nie liczcie na spalenie tłuszczyku z brzucha wyłącznie dzieki "szóstce". Konieczne są (co już zreszta było podkreślane) dieta i aeroby!!!
Dzisiaj skończyłem 30 dzień i wprawdzie mięśnie się zajefajnie wzmacniają i zarysowują (co widać), ale z pozbywaniem sie warstewki jest ciężko pomimo, że po treningu jestem zawsze zlany potem.
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 242 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1179
ja dzisaj 21 dzień mam

Powiem ci ze sie fajnei masz bo ja nigdy spocony nie jestem - gorąco mi sie robi ale spocony nie.

Dam rade 21 dzień a jaaaaaaaak

<>> When is no more room in hell, the dead will walk on earth <<>


MOJA PRZEMIANA W TRAKCIE ;) http://www.sfd.pl/OD_ZERA_DO_BOCHATERA_:_-t669318.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 319
Robie juz 7 dzien. Nie czuje jednak dolnych parti brzucha. U was to samo ?? Na poczotku mialem zakwasy ale na tych gornych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pamieta mnie tu ktos jeszcze?

W sobote zaczalem 2 cykl A6W. Wprowadzilem pewna zmiane, skok o 2 powtorzenia wiecej bede robil co 3 a nie jak powinno byc co 4 dni. Zajmie mi to 30 dni


Zmieniony przez - iy w dniu 2004-09-20 16:17:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wiecie jak mam ćwiczyc na siłowni na miesnie rak i nóg a jak na brzych by spalic zbedny tłuszcz. jakie cwiczenia i po ile razy
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Przerwa

Następny temat

ocenic mój trening

WHEY premium