SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Aerobiczna "szóstka" Weidera =>wejdz<=

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3364829

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 232
A ja zikus to też jak ty robie i też 10 dzień:)ile robisz przerwy po bieganiu przed 6W?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19
mam prośbe mógłby ktoś przesłac mi linka albo coś z jakimiś dietami :) bo uprawiam aeroby ćwicze , ale jem co popadnie i jak wyczytałem na którymś z postów to moze nie być efektów , nie wiem może byl już taki post o diecie ale dużo troche ich jest , tak wiec sorki za spam :)

Trening czyni mistrza :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 102 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 472
Weiderek Ja biegam tak o 20 koncze kolo20.30 i o 21 robie brzuchy.Robie 30 minut przerwy bo jak bym robil inaczej brzuszkow bym nie skonczyl.Strasznie sie inaczej mecze serio
Najlepiej jezeli robisz zerzbe to ogranicz spozycie weglowodanow a do diety daj wiecej bialka!Za duzo wegli w diecie to nic nie spalisz:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 101
laaaa, 6 dzien, to byl puzny trening :P mysleze dotrwam do konca bez problemow. Dzis meni dziwnei polal brzuch, ale to pewnei przez jazde na rowerze :/ Chyba dam fotki po 2 tyg :P i przy okazji porownam samsiebie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46
Jestem aktualnie na 15tym dniu - 12 powtórzeń w każdej serii, mój czas treningu wynosi około 20 minut. Zanipokoiło mnie to, gdyż 25 min to max, a przecież ilość ćwiczeń w serii się wydłuża. Wziąłem kalkulator i licząc:

4sekundy (3 na zatrzymanie + 1 na wykonanie ćwiczenia), razy 3 serie, razy 8 rodzajów ćwiczeń (ćwiczenie pierwsze i trzecie liczone razy dwa, gdyż ilość powtórzeń jest podwójna ze względu na dwie nogi), razy liczba powtórzeń w dniu 42gim czyli 24.

Daje to 2304 sekundy = ponad 38 minut! Wyżej napisane jest, że należy skracać ilość powtórzeń, a nie czas zatrzymania (2-3s), zatem aby zmieścić się w 25 minutach należy wykonywać 15 ćwiczeń max w serii.

Jak fizycznie zmieścić się w 25 minutach, a co może bardziej istotne - dlaczego ograniczenie 25 minut ma wpływ na powodzenie treningu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 111 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1871
Ja już jestem na 17-tym dniu i coraz bardziej podoba mi się ten trening.
A co do czasu to faktycznie pod koniec nie ma szans wyrobić się w 25 min., jak nie policzę to się nie da. Jedynie dało by się skracając czas skurczu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 85
Odpowie ktos na moje oba pytania? xD

------
iloveYy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 22 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 849
nie mozna rano i wieczorem,brzuch potrzebuje czasu na regeneracje ,przy takim treningu to ok.24 h:]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 311 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1922
onimusha niewiem jak ty to robisz ale ja np robilem wczoraj 3 x 20 (31 dzien) w ok. 22 minuty 42 sekundy. Z tym ze w 6 cwiczeniu robiłem 24 powtorzenia (jak w ost. dniu). Nie spieszyłem się wogóle, robilem wolniutko i dokladnie, a się spokojnie zmieściłem w czasie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19
mógłby mi ktoś napisać jakich pokarmów pownienem unikać a jakie spożywać ? polecić jakąś diete ? bardzo bym prosił

Trening czyni mistrza :)

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Przerwa

Następny temat

ocenic mój trening

WHEY premium