SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 16

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 236690

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 825 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 42323
mięsem, jajami, innym serem... generalnie to na co masz ochote

trenuj sam dla siebie i dla swojej duszy, p****** to co mówią inni, większość to lamusy !

...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11184 Napisanych postów 52123 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam, czym mogę zastąpić filet z mintaja nie ma on zbyt dużo kalorii, a nie mam już na niego ochoty. Czytalem, że warto jeść na kolacje produkty bogate w węglowodany. Polećcie mi coś z góry dzięki.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 105 Napisanych postów 1794 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 26438
Innymi rybami (śledź, makrela, szproty są wartościowe ze względu na sporą ilość omega-3), jajka, mięso, nabiał.

Nie trudno wymyślić coś bogatego w WW - chleb, ryż, kasza, makaron, owoce, płatki owsiane itd...
W dziale "kuchnia sfd" masz przepisy, jeśli szukasz czegoś specjalnego.
...
Napisał(a)
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6374 Napisanych postów 79314 Wiek 42 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 774949
Masz do wyboru wiele różnych źródeł białka. Wybierz dowolne, na które masz ochotę.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 767
domer, to ja się jeszcze zapytam odnośnie ilości tego ryżu, co to dyskutowaliśmy w moim temacie. Czy 300g ryżu po treningu, to aby na pewno nie za dużo? Kierują mną tutaj względy nazwijmy to organizacyjne. Nie mam jak tego wcisnąć wcześniej, ze względu na te pojemniki. Czy jest jakiś rodzaj ww, który po ugotowaniu będzie zajmował mało miejsca. Ryże, kasze, głównie gryczana odpadają. To rośnie w oczach po prostu.
...
Napisał(a)
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 14747 Wiek 50 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 102587
300g ryżu na posiłek to koszmarnie dużo.Znacznie lepiej wykorzystasz tę ilość,jeśli podzielisz to np. na dwie porcje.Tą drugą możesz zjeść np. na kolację,jeśli szukasz alternatywnych posiłków o innym spektrum działania w organizmie.
...
Napisał(a)
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 8973 Napisanych postów 84038 Wiek 50 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 710442
nie wyobrażam sobie wcisnąć na raz 300g ryżu

TRENINGI KATOWICE Sebastian Szmit

Kompleksowe prowadzenie online
https://sebastianszmit.pl/ 

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 2551 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31384
U mnie 100g ryżu to cieżko
ja mam ostatnio szał na owsiane (owsiane z 90%, rodzynki, laskowe - takie musli) i po treningu 200g wciagne i jeszcze nie czuje sie jakos pelny... 300g na spokojnie bym oszamał - ze smakiem!
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 767
Cieniasy

Śmiejecie się, ale ja nie mam, jak tego podzielić. Jedząc te 200g po treningu, to jeszcze mi 100g będzie potrzebne. Wcześniej nie dam, bo nie mam jak. Nie mieści mi się do pojemników. Później też nie dam, bo za późno. Gotować mi się nie chce wieczorem.

Zmieniony przez - nerge w dniu 2014-09-23 20:31:18
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 688 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15338
Spokojnie ryż możesz ugotować i trzymać w lodówce. Do tego dorzucasz twarogu, kapeczkę białka na smak + owoce i niebo w gębie na kolację ;)
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

Ile czasu redukcja??

Następny temat

Dieta na redukcje pomoc

Shoty
Polecane artykuły