SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 16

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 200388

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1205 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 18014
też miałem ten problem po wywaleniu mleko/kapusty/cebuli/jabłek troche zelżało i pij herbatki ziołowe :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 140 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1701
domer
Nie ma. Zawsze też możesz pić z głową. Do tego przed i po sporo witaminy C, magnezu, potasu, sodu. W trakcie woda wysokozmineralizowana.


można wiedzieć w jakim celu ta witamina C, magnez, potas, sód i woda ? Tak z ciekawości ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75964 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754464
Żeby złagodzić skutki odwodnienia i wpływu toksyny na organizm

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1164 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9517
domer
Napisz dokładne wyliczenia i więcej o sobie. A najlepiej udaj się z pytanie do działu junior sfd.

Chodzi o to że jak ustawilem bialko 1,5g na kg masy ciala to wyszlo 64,5g.Ja to zaokraglam do 65g.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 105 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1427
Igor
domer
Napisz dokładne wyliczenia i więcej o sobie. A najlepiej udaj się z pytanie do działu junior sfd.

Chodzi o to że jak ustawilem bialko 1,5g na kg masy ciala to wyszlo 64,5g.Ja to zaokraglam do 65g.


Mozesz smiało zaokrąglić, nawet gdy zjesz 5 czy 10g wiecej niz się nie stanie. Tk na marginesie nie zamało tego białka ? -- 2g podobno to optymalna granica.
Pozdrawiam !

Zmieniony przez - żyjący na pustkowiu w dniu 2014-06-16 19:11:28

,,Wolałbym opuścić jeden z treningów niż źle zjeść! Dieta jest bardzo ważna dla ciężko trenujących. To jest strefa do której nie mozna dopuścic jakichkolwiek błędów,,

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 105 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1427
Jakiej mąki używać do omletów ?

,,Wolałbym opuścić jeden z treningów niż źle zjeść! Dieta jest bardzo ważna dla ciężko trenujących. To jest strefa do której nie mozna dopuścic jakichkolwiek błędów,,

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1205 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 18014
Ja tam melvit pszenna daje typ 1850 albo owsiane miele w blenderze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294221
Są różne mąki: orkiszowa, żytnia, kokosową polecam do omleta np. , ważne, żeby nie było to mąka oczyszczona
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1164 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9517
żyjący na pustkowiu
Igor
domer
Napisz dokładne wyliczenia i więcej o sobie. A najlepiej udaj się z pytanie do działu junior sfd.

Chodzi o to że jak ustawilem bialko 1,5g na kg masy ciala to wyszlo 64,5g.Ja to zaokraglam do 65g.


Mozesz smiało zaokrąglić, nawet gdy zjesz 5 czy 10g wiecej niz się nie stanie. Tk na marginesie nie zamało tego białka ? -- 2g podobno to optymalna granica.
Pozdrawiam !

Zmieniony przez - żyjący na pustkowiu w dniu 2014-06-16 19:11:28

Nie zawsze wiecej znaczy lepiej ;).poza tym teraz mam kontuzje ręka w gipsie i nie trenuje tak jak zawsze trenowalem tylko teraz nogi+brzuch i to 3 razy w tygodniu wiec tyle bialka starczy na taka aktywnosc :).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 478 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3678
MASA a węglowodany , czy można spożywac węgle złożone przed snem jako ostatni posiłek 1-2 h ? Na masie ?? Czy raczej białka i tłuszcze ? I drugie pytanie dlaczego tłuszcze na noc ??? Prosze o wyjaśnienie :)

Rafis

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ile czasu redukcja??

Następny temat

Dieta na redukcje pomoc

WHEY premium