SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 16

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 198132

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6210 Napisanych postów 75705 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753037
sidzej1310
Co myślicie o takim jogurcie własnej roboty?
Kefir, kakao oczywiście te do ciast bez cukru naturalne, trochę migdałów, 2 tabsy słodziku, otręby? : ) Jako przekąska?


Trochę białka, wapnia. Jak najbardziej można wypić, jak masz ochotę.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 595 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11162
Jak wyglada na dzień dzisiejszy kwestia tłuszczy? Kiedyś były szkodliwe, dziś większość jest ok. Ja jak ognia unikam margaryny do smarowania i tej do pieczenia, czipów, ciastek, ...ale inne tłuszcze od jakiegoś czasu dodaje do diety. Teraz jest ich 150g. Źrodła to oliwa z oliwek ok. 50g, mozarella, boczek, jajka- ok. 6 dziennie, orzechy włoskie - ze 20-40g. Do tego 2kapsulki gold omega3. Ryb nie lubię poza tuńczykiem, a ob ani zdrowy, ani tłusty:(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 645 Wiek 110 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1991
jak najbardziej dobrze robisz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6210 Napisanych postów 75705 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753037
Wygląda w miarę ok. Unikać należy izomerów trans.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 595 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11162
Nie dokończyłam pytania bo sie shadow777 wepchałeś w edit;) kiedyś czytałem, ze tran dobry bo dha i ten drugi. Potem, ze do dupy bo brak ALA. Ze trzeba olej lniany z lodówki w piwnicy...ze oliwa ma za dużo o6. Ze trzeba trzyma proporcje o3:o2 1:1. Proporcje trzech rodzajów tłuszczy tez trzymać. Idzie zwariować. Chce jesc zdrowo i smacznie, na tyle na ile sie da bez popadania w paranoję. Na ile to istotne i na ile groźne jest olanie tego? Jak będę jadł wiecej tłuszczy (200-300g) to mogę obojętnie który z obecnych składników dać w większej dawcę? Np. oliwę i tluste mieso?



Zmieniony przez - Wysoki88 w dniu 2014-04-03 16:50:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 740 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9583
Ile białka powinienem spożywać przy diecie 3800kcal w dzień treningowy, w wieku 20 lat, waga 78? I czy wliczać do tego roślinne, bo tak na ogół to mam 70-80g białka z samych węgli. Do tego dochodzi około 300g mięsa, z 4-5 jaj i trochę serwatki. Nie za mało białka?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 1295 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24734
2g na kg, magicznie 2 * 78 = 156g. z 300g mięcha jest z 60g, z 4-5 jaj jest z 30g, z serwatki jest X(bo nie wiem ile to trochę), ale dajmy 22g(przy standardowej porcji 30g wpc potreningu) to daje z 112g zwierzecego. Do tego z 70-80 z kasz, ryzów , makaronów. Moim zdaniem starczy. Choć jest szkoła by wliczać tylko zwierzęce, ja osobiście nie jestem jej zwolennikiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 150 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24384
Witam. Dzisaj zakupilem chleb "razowy" inny niz zawsze i na 100g jest różnica az 100kcal. Bilans mam taki jak codzien przy czym wehli wyszlo o 50g wiecej. a uciolem z tluszczy. Wiem ze takim skrupulatnym byc nie trzeba ale co bysxie zrovili w takim wypadku ? Czy uciac z bialka ? Czy poprostu bilans sie zgadza wiec jeat ok ? Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2619 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 36108
Bilans się zgadza i jest ok.

Hard work & dedication

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 2431 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 74125
Co sadzicie o rybie raz na 2 tyg? Niezbyt lubie ryby i stosuje omege gold /
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ile czasu redukcja??

Następny temat

Dieta na redukcje pomoc

WHEY premium