SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 16

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 198162

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 157 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2216
Jeśli w 100g piersi z kurczaka jest 21g białka to ile jest w gotowanej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6210 Napisanych postów 75712 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753064
Nie żartuj sobie. Woda nie ma kcal.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2242 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 42187
Panowie szukam jakiegoś pomysłu na śniadanie , ma on się składać wyłącznie z samych jaj 4 całe plus 4 białka , beż żadnych serów , owsianych itp , można dodać troszkę kakao słodzika , ma ktoś jakieś propozycje , myślałem ubić białka na sztywno , żółtka wymieszać z kakaem + torchę słodzika wymieszać i na patelnię , ale czy to nie bedzię smakowało jak jajecznica?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6210 Napisanych postów 75712 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753064
Próbuj to się przekonasz. Na pewno w dziale kuchnia sfd jest sporo przepisów.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2242 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 42187
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6210 Napisanych postów 75712 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753064
Tak, ale to rzeczywiście wychodzi jajecznica w formie omleta. Ja daje otręby, siemię lniane, papryczki jalapeno, kapary, szczypior, przyprawy, itp.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 582 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 31186
cudów z samych jajek nie zrobisz popróbuj z przyprawami np cynamon
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2242 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 42187
no nic jutro wypróbuję zrobić coś na słodki i zdam relację porobię foty , a w sobotę zrobię jak kolega wyżej dam troszkę siemia lnianego szczypiorku , dzis zjadłem gotowane i powiem szczerze myslałem że się porzygam , zeszło mi prawie 40 min żebym to zjadł a nie chciałem połykać bo to głupota
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6210 Napisanych postów 75712 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753064
Pokrój sobie z ogórkiem kiszonym w kostkę. Całkiem fajnie wchodzi.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2242 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 42187
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ile czasu redukcja??

Następny temat

Dieta na redukcje pomoc

Wiecej