SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 16

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 198166

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1011
Jakie masło orzechowe polecacie? nie drogie i dobre
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 96 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 427
Witam
Pracuję i jestem po za domem 12 h . Staram się jeść pod siłownie także mój posilek w pracy wygląda tak:
- Filet z kurczaka gotowany na parze,
- Ryż biały , Kasza, Ryż brązowy (staram sobie urozmaicać i w każdy dzień jeść coś innego)
- surówka pokrojony cały (pomidor, ogórek, cebula) plus pokrojone ogórki konserwowe.
Podsunie mi ktoś pomysł na jakieś inne mięso , i inną surówkę aby urozmaicać ten posiłek i nie jeść ciągle tego samego. Dodam, że zależy mi na prostych i szybkich posilkach w przyrządzeniu ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 96 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 427
Witam
Pracuję i jestem po za domem 12 h . Staram się jeść pod siłownie także mój posilek w pracy wygląda tak:
- Filet z kurczaka gotowany na parze,
- Ryż biały , Kasza, Ryż brązowy (staram sobie urozmaicać i w każdy dzień jeść coś innego)
- surówka pokrojony cały (pomidor, ogórek, cebula) plus pokrojone ogórki konserwowe.
Podsunie mi ktoś pomysł na jakieś inne mięso , i inną surówkę aby urozmaicać ten posiłek i nie jeść ciągle tego samego. Dodam, że zależy mi na prostych i szybkich posilkach w przyrządzeniu ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 595 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11162
Schab pieczony, karczek, ewentualnie jak nie musi być mięso zawsze to mozzarella? Buraczki z chrzanem, mix sałat z biedry i innych marketów *ten w paczce gotowy do jedzenia)?

Masło orzechowe Primavika (z napisem na etykiecie "bez soli i konserwantów" chyba"). Dzisiaj wyrzuciłem słoiczek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 1685 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38455
Jak sobie radzicie aby nie dostać obrzydzenia danego posiłku np. weźmy na przykład typowego omleta na śniadanie jako pierwszy posiłek jemy takiego omleta tydzień... dwa i nagle obrzydzenie na myśl omleta ani kęs nie chce wejść więc jak sobie radzić aby nie dopuścić do takiej sytułacji warto mieć kilka motywów posiłków na śniadanie?? o zbliżonych btw aby sie zgadzały a posiłek był jednak inny?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 4161 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 120116
Witam.

Podrzućcie proszę trochę pomysłów na źródła białka, które można kupić w marketach typu biedronka a nie muszą być poddawane obróbce.
Mam wyjazd i potrzebuje jak najwięcej takich rzeczy, a nie będę miał dostępu do kuchni.
Tuńczyki, twaróg, serki wiejskie, tatar, wpc- póki co to mi przychodzi do głowy.
Dawajcie jakieś propozycje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 595 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11162
Mozzarella i schab z pieca czy jak to se tam nazywają, taki na wagę zwykły pieczony schab, orzechy, sery żółte.

pekulski104

patrz do mojego dziennika, od wielkanocy jem codziennie jajecznicę na śniadanie i praktycznie codziennie placek owsiany na kolację, ale te 2 posiłki to mi się nigdy nie znudzą;) Zmieniaj dodatki może i tak jak mówisz ułóż sobie kilka posiłków bo monotonia to w sumie nic dobrego, jedząc to samo pewnie coś ciągle dostarczasz, a czegoś ciągle brakuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 1685 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38455
Wlaśnie pieczarki to jest to !! ::D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 688 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15338
Czy licząc dostarczone kcal powinienem uwzględniać błonnik, który czasem producenci uwzględniają w swoich tabelkach? W ten sposób zmieniając ilość kcal/100g

Zmieniony przez - Rafaeelloo w dniu 2014-06-08 09:03:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18
Witam, co najlepiej jeść na śniadanie gdy ćwiczę sztuki walki? Domyślam się, że węglowodany tylko nie wiem jakie produkty najlepiej by pasowały na śniadanie. Dotąd jadłem codziennie z rana 4-5jaj.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ile czasu redukcja??

Następny temat

Dieta na redukcje pomoc

Wiecej