SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 16

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 200558

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 1686 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38557
Dlaczego SPORADYCZNIE karkówka?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2964
Czy mogę zamiast drugiego śniadanie w szkole zjeść go razem ze śniadaniem rano? Jest strasznie gorąca, a jedzenie przy takim upale nie za bardzo smakuje. Mam na myśli serek wiejski.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 1686 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38557
Czemu nie ? oczywiście że tak jak tylko zmieścisz to zjedz a będziesz miał większy posiłek i będziesz dłużej najedzony.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1205 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 18014
czy ostre przyprawy lub aspartam czy tam inny slodzik mogą powodować gazy bo juz mnie ch.. strzela nie sa to jajka owsianka ani raczej żadne warzywa a to dokuczliwy problem ;s
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 966 Wiek 109 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39751
Też miałem problem z ostrymi przyprawami. Zmniejszenie dawki pomogło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 294 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6005
Na diecie Low Carb lub CKD mam problem z uzyskaniem dziennej ilości tłuszczu takiej jak trzeba. Mam opory przed dodawaniem takich rzeczy jak np. majonez w obawie przed utyciem. Czy jako źródła tłuszczy w tych dietach dobre są sery żółte i sery brie? Jednocześnie mają sporo białka...

Zmieniony przez - Puschkin w dniu 2014-06-09 22:19:57

" Lepiej żałować czegoś, czego się spróbowało, niż czegoś, czego się nigdy nie miało...."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 225 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8592
no co ty tluszcze z sera to nie sa dobre , polecam salmon(losos) doo bialko i tluszczy omega 3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1205 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 18014
masło klarowane do pieczenia przejdzie? bo jak robie np schab to olej rzepakowy juz sie fajczy wliczone w bialns oczywiscie :d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1909
Siema,
jak chce podbic wrazliwosc insulinowa przy zalozeniu ze wegle jem tylko po treningu ( god 18) to do tej godziny jade tylko na tluszczach i bialku ? (redukcja)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 1295 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24734
Ogólnie możesz dodawać kurkume./cynamon np do shake z owsianych, w smaku nie powala ale idzie wypić a te przyprawy mają istotny wpływ na wrażliwość insulinową.

Nie wiem jak pieczesz że ci się olej rzepakowy pali, jak ma temp dymienia powyżej 200'C to mięso powinno się już zwęglić. Mylisz chyba palenie oleju z przypalaniem się samego mięsa do blachy/formy/patelni
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ile czasu redukcja??

Następny temat

Dieta na redukcje pomoc

WHEY premium