SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 16

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 198171

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 181 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6720
Ja mam takie pytanie odnoście pieczenia.Czy drożdże mogą urosnąć bez dodatku cukru? Dowiedziałem się, że z miodem ujdzie, ale zastanawiam się czy można z czymś innym?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294221
Drożdże nie urosną bez dodatku cukru, gdyż Drożdże to żywe kultury bakerii żywiące się węglowodanami w tym przypadku cukrem. następnie na drodze fermentacji zamieniają cukier na dwutlenek węgla w postaci gazowej który uwalnia się z ciasta powodując jego rośnięcie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 379 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5635
popuri
Mokry84
Jeżeli chce zjadać kolo 3500kcal dziennie to muszę się wspomóc gainerem. Pytanie ile tego moige pic. Czy 150 -200 g (450- 600 kcal)to nie za dużo z prochów ? Nie jestem wstanie zjeść 3500kcal w normaslnytch posiłkach, to popristu za dużo objętościowo. W moim profilu jest pokazane co jem, warzyw nie dodaje ale tez je jem


Wszystko, zależy od wrażliwości insulinowej Twojego ciała oraz otłuszczania organizmu. Według mnie 100 g po treningu to max, ile powinno się gainera brać, gdyż zawiera sporo dawkę cukrów prostych

mac412
Hej. Jestem juz na redukcji 6 tydz i czuje, ze juz brakuje mi ww a cheat meal ledwo co ratuje pomyslalem wiec o ladowaniu. Jak do tego sie zabrac jezeli w dzien ladowania chce wykonac wyeczorny trening? Po treningu bialka z bananem pozniej mydlalem jakas tortilla i na dobicie twarog. Nastrpny dzien od rana platki owsiane ryz ziemniaki itp. Moze byc?


Wszystko zależy od Twojego jadłospisu, rodzaju diety, kaloryczności.

Zmieniony przez - popuri w dniu 2014-07-23 20:59:05


Dieta typowo redukcyjna (stopniowo obcinałem węgle). Teraz jem węgle jedynie płatki owsiane na śniadanie (omlet) i paczkę ryżu przed treningiem, reszta to białko (kurczak, makrele, twarogi +białko w prochu itp). Kaloryczność na poziomie 2500 kcal-waga aktualnie 92kg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 4161 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 120116
Cukru wcale nie trzeba dodawać żeby drożdże wyrosły.
Zawsze robię ciasto do pizzy bez cukru.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294221
bo akurat do pizzy to ciasta nie trzeba wyrabiać koniecznie i nie muszą być drożdże :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 526 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7640
Jaki serek polecicie dołączyć do diety?
Aktualnie zajadam serek wiejski lecz mi się już trochę przejadł.
Co byście powiedzieli o bakoma 7 zbóż np?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 2237 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14230
Nie polecałbym go ze względu na zawartość cukrów prostych. Może jednak twaróg ?
Firma Pątnica też puszcza na rynek serki z dodatkami- np oliwki i szczypiorek. Te wydają się najrozsądniejsze, zaraz po twarogu. Ja też od czasu do czasu w sezonie pokuszę się o mozzarelle z pomidorami malinowymi i bazylią. Ale trzeba pamiętać o dużej zawartości tłuszczy w mozzarelli.

"Żółty ser tam wrzuciłeś ?
Może jeszcze narkotyki zacznij zażywać ? "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294221
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17678 Napisanych postów 132068 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460233
jogurty smakowe są kiepskie, ze względu na cukier, jak chcesz to sobie weź wiejski wkrój warzywa czy banana jakiś inny owoc.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 688 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15338
Z mojej strony polecam twaróg zblendowany z mlekiem i dopiero coś do tego. Nie lubię wiejskiego do owoców bo ms w sobie sól i psuje smak.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ile czasu redukcja??

Następny temat

Dieta na redukcje pomoc

Wiecej