SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 16

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 198140

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9018 Napisanych postów 82651 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699140
no to niestety - nie ma takiego czegoś jak przykładowa dieta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2368
Witam. Czy zjadając 10 jajek całych dziennie będzie niezdrowe i wpływało jakoś negatywnie na mój organizm? Gdzieś czytałem, że jaja zawierają cholesterol i zaleca się jeść je zdrowym osoba do 4 sztuk w tygodniu. Krążyły też pogłoski, że mężczyźni nie mogą jeść za dużo jaj... Co o tym sądzicie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 595 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11162
Ja sądzę, ze to tylko takie pierd*lenie... Ale moze to dlatego, ze sam jem 6-7 jajek codziennie i poprostu je uwielbiam;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 93
maciekslu1
wiem ale nie mam czasu na zabawy z ukladaniem gdyz nie mam warunkow[sprzet typu komputer] i siedze prawie kafel km od domu
No a jaki masz problem ułożyć diete? Ustalasz ile masz jeść Białka ,wegli ,tłuszczy i zapełniasz to .....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 87 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2035
Jakie źródła białka są najlepsze przed treningiem? Czy wykluczając mięsa i odżywki tylko jaja są dobre? Jeśli tak, to czy można używać całych jaj (czy tłuszczy z żółtek jest zbyt dużo przed treningiem?)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 6774 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50471
Siemano. Co szamiecie np. w pracy? Ja nie jestem w stanie zjeść czegokolwiek z mięsem na zimno. Po prostu nie wchodzi. Jaj nie mogę bo nie toleruję.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 1357 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22874
witam, mam takie pytanie poniewaz nigdzie nie znalazlem podobnej sytuacji. wszedzie gdzie patrzylem kalorie po ugotowaniu kaszy gryczanej wychodzi ze 100g suchego produktu po ugotowaniu zawiera 1/3 kalori. np: kasza 66w w 100g suchy produkt - po ugotowaniu 100g 22w.
gdy waze torebka kaszy przed obrobka wychodzi 100g a po ugotowaniu 320-350 g. i mam pytanie czy po ugotowaniu gdy wyjdzie 350 g to kasza bedzie miala wyzsza wartosc energetyczna? 66+11=77? prosze o odpowiedz poniewaz nigdzie tego problemu nie znalazlem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 688 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15338
Przecież to jest prosta matematyka. Jeśli gotujesz w czystej wodzie to kalorii nie przybędzie.

W 100g suchej kaszy jest ileś tam węgli, zgodnie z tym, co producent napisał.
Po ugotowaniu waży X, chcesz mieć Y gram suchego produktu (jak liczysz w bilansie, to liczysz suchy), więc na wadze po ugotowaniu musisz mieć Y*X/100.

Zmieniony przez - Rafaeelloo w dniu 2014-05-29 15:54:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Węgle wiążą wodę podczas obróbki,a białka ją tracą.Ważysz przed przygotowaniem.Z tego co piszesz mocno rozgotowujesz węgle...

Martain,całe życie pod górę...



Zmieniony przez - BodyLine w dniu 2014-05-29 16:26:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 688 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15338
Martainn, rozumiem, że ograniczałeś się tylko do np. cyc z ryżem i warzywami na zimno? Spróbuj w kanapkach tego cyca, tylko mocno przypraw.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ile czasu redukcja??

Następny temat

Dieta na redukcje pomoc

Wiecej