SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 16

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 198161

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 28 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 145
Mam takie pytanie. Waże 70kg, ale na brzuchu mam troche tłuszczu. Nigdy nie trzymałem diety, trenuje sw jeszcze.
Na diecie redukcyjnej bym jadł wiecej niz teraz (jem bardzo mało :D). Ale chyba dieta redukcyjna mija sie z celem bo nie ma z czego redukowac. Jak sie tego pozbyc wystarczy normalna zdrowa diete, bilans kcal na 0? Dzieki

Zmieniony przez - S.U.A.S w dniu 2014-03-15 12:29:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 867
Czy dobrym rozwiązaniem przy posiłku jest najpierw wypicie T, po czym zjedzenie jakiegoś owocu i dopiero reszta posiłku czyli B + W + warzywa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 300 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8835
Ostatnio natknąłem się na to, że powinno się moczyć orzechy/pestki. Ma to większy sens? Podobno są znaaaacznie gorzej wchłanialne wartości z niemoczonych. To chodzi tylko o pozbycie się tej 'skórki' czy ma to inny wpływ również?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 272 Napisanych postów 3943 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 80216
Dlaczego nie wlicza się węgli z warzyw?

Dziennik treningowy:
https://www.sfd.pl/DT__Qitr-t1124453-s14.html

Zapraszam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 825 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 42323
bo są to znikome ilości, no chyba że chodzi o ziemniaki, fasole, soczewice itp...

trenuj sam dla siebie i dla swojej duszy, p****** to co mówią inni, większość to lamusy !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 300 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8835
Bo większość ma ich śmiesznie małe ilości, więc nie warto zwracać uwagi. Jednak są i bardziej kaloryczne np. korzenne bodajże, to można brać pod uwagę już. Zależy też czy robimy masę czy redukcję.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 233 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3760
Mam pytanko.Za dwa tygodnie chcę zacząć redukcję i czy lepiej będzie jak zejdę na ten czas na zerowy bilans kaloryczny czy mam ciągnąć do końca na dodatnim?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 227 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6753
witaam, co mam zrobic gdy moje zapotrzebowanie wynosi okolo 3100kcal a ja dam rade zjesc okolo 2500kcal jak dobic reszte? gainerem? oczywiscie jem mieso z kurczaka,jaja, wegle to platki owsiane, ryz ziemniaki, tluszcz orzechy. Wczesniej dalem rade jesc 3100kcal ale bylem chory i teraz mi nie wchodzi...

No pain
No gain!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9018 Napisanych postów 82651 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699140
najlepiej podbić kaloryczność tłuszczami
ale czy akurat w Twoim wypadku to nie wiadomo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 291 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3700
xBortax

Gainer to najgorsze rozwiazanie. Zamien kurczaka na bardziej tluste mieso jak np łopatka, zamiast ziemniakow, ktore sa dobre ale malo kaloryczne daj np makarony, smaz na oliwie, masle i to tez wliczaj w bilans, ewentualnie po chorobie mozesz wypic syropek na apetyt, zawsze te ziolka cos tam pomagaja
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ile czasu redukcja??

Następny temat

Dieta na redukcje pomoc

Wiecej