SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 16

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 199186

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 517
mięso wieprzowe na mase dobre czy odpada?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Z ciekawości policzyłem kalorie i wartości odżywcze kanapek które jem jako 1 śniadanie i 2 dniadanie . Dziwnym sposobem wyszła mi straszna ilość kalorii, czy to możliwe ? Szczegóły: kanapki rozłożone na czynniki pierwsze ::: szynka - -- 3 plasterki - 8 g białka, 1 g węglowodanów, 1 g tłuszcz - 48 kcal ,,,,,,,,,,,,, rama - --- 36 g tłuszczu 330 kcal,,,,,,,,,,,,,, 6 kajzerek - ---- 1068 kcal, 30 g białka, 7 tłuszcz, 210 g,,,,,,, pomidor - 26 kcal, białko 1 g. tłuszcz 0.5, weglowodany 6. Reasumując : kcal - 1500 kcal .
białko 40 g.
węglowodany 210 g
tłuszcz 44 g . Przerzucić się na kajzerki z twarogiem np ? wyjdzie mniej kalorii ? Przeliczcie bo ja już padam xd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 2431 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 74125
szynka,rama ,kajzerki -.- Zmien chleb na zytni- mniej zjesz a sie bardziej najesz,rame na prawdziwe maslo i smaruj mniej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 1295 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24734
Przeżuć się na Grahamki(ale takie prawdziwe, pełnozairniste) z prawdziwym masłem, pieczonym mięsem/jajem/twarogiem i dodatkowo np sałatą i pomidorem. Wyjdzie zdrowiej i lepiej. Po drugie nie wliczyłeś Maku z kajzerki .. :)

Zmieniony przez - Vaadeer w dniu 2014-03-31 22:03:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A pieczywo chrupkie a'la Wasa polecacie ? z twarogiem np ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2255 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47591
JAkie są negatywne skutki spożywania dużej ilości ostrych przypraw? Chyba się trochę od nich uzależniłem :P Tak samo czy picie codziennie napójów typu light/zero ok. 1litra dziennie ma negatywny wpływ na zdrowie ?

Kto robi przerwy, ten traci nerwy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6231 Napisanych postów 75806 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753540
SZTYWNY91
JAkie są negatywne skutki spożywania dużej ilości ostrych przypraw? Chyba się trochę od nich uzależniłem :P Tak samo czy picie codziennie napójów typu light/zero ok. 1litra dziennie ma negatywny wpływ na zdrowie ?


Zależy co masz na myśli pod stwierdzeniem duże ilości, oraz ogólnie od stanu Twojego układu trawiennego. Raczej nie powinno być problemów.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6231 Napisanych postów 75806 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753540
xClayBlaisdell
A pieczywo chrupkie a'la Wasa polecacie ? z twarogiem np ?


Raczej polecam skupić się na mniej przetworzonych źródłach węglowodanów.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6231 Napisanych postów 75806 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753540
jackthom
mięso wieprzowe na mase dobre czy odpada?


Jako źródło białka, ew. tłuszczy bez względu na cel.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 350 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8136
Czytałem ostatnio materiał o żywieniu. Pewien pan pisał, że nie należy pic płynów przed, w trakcie i bezpośrednio po jedzeniu bo rozcieńczamy w ten sposób soki żołądkowe. Pytanie czy rzeczywiście powinno się tego trzymać i ma to duży wpływ na trawienie?

Zmieniony przez - Blazer w dniu 2014-04-01 15:41:03

Zmieniony przez - Blazer w dniu 2014-04-01 15:58:38

"Nic co naprawdę się liczy nie przychodzi łatwo. Czasem trzeba poświęcić wszystko co dobre, żeby dostać od życia to co najlepsze."

DZIENNIK REDUKCYJNY - http://www.sfd.pl/Dieta/trening__dziennik-t1009006.html 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ile czasu redukcja??

Następny temat

Dieta na redukcje pomoc

Wiecej