SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 16

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 198164

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 140
chleb z mąki żytniej jest git?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1164 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9517
Tak.Jeżeli chleb jest kupny patrz na skład chleba.Jeżeli robisz własny to wiesz co jesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 140
w chlebach które kupuje przeważnie pisze że jest z mąki żytniej i tylko tyle jeśli chodzi o mąki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1164 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9517
jajak284
w chlebach które kupuje przeważnie pisze że jest z mąki żytniej i tylko tyle jeśli chodzi o mąki

Powinna być podana informacja ile tej mąki jest.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6210 Napisanych postów 75712 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753064
Jeżeli w składzie jest tylko żytnia to pewnie tak jest. Powinien być twardszy i cięższy niż pszenny.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 922 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14235
cześć, chcę redukować przy mocnych treningach boksu, czy niska wartość węgli w diecie może mieć wpływ na wyrtzmałość, siłę na treningu? chcę chudnąć, ale nie chce stracić siły, szybkości, wytrzymałości. Chcę je wręcz budować :)

trenuje 3 lata, zakupiłem spalacz, kreatynę oraz aminokwasy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6210 Napisanych postów 75712 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753064
Na pewno ilość węglowodanów i ogólnie kcal będzie miała na to wpływ. Siła, szybkość i wytrzymałość niekoniecznie idą w parze. Dlatego treningi dzieli się na poszczególne cykle a nie robi wszystkiego na raz.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 740 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9583
Addamek
Cześć, moja kobita pije sok z tymbarka vita complex i jest napisane zawartość owoców i marchwii 100% co mnie zdziwiło. Co sądzicie o tym składzie?

41 kcal w 100ml
soki z zagęszczonych soków i przeciery owocowe (80%) z:jabłek,bananów,moreli i brzoskwini,przecier marchwiowy(20%),witaminy: niacyna,kwas pantonenowy,b6,b12,kwas foliowy i biotyna.

Możliwe że to zdrowe i dietetyczne?


up
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 922 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14235
@domer

Czyli generalnie jak będę trenował mocno, to jest ok. 5 - 6x w tygodniu 2 godzinnych treningów mocnych, to mimo wszystko powinno jakoś spadać, prawda? Po prostu zamiast całego ryżu przed i po treningu będę jadł po pół woreczka pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 233 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3760
Czy taki stosunek makroskładników będzie dobry na redukcji - 40% białka 40% węgli i 20% tłuszczy?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ile czasu redukcja??

Następny temat

Dieta na redukcje pomoc

Wiecej