SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 16

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 198186

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 1086 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 259961
Możesz nie musisz :) Jeśli w dt masz nadwyżkę kaloryczną o te 100g węgli a w dnt wychodzisz na bilans zero lub lekki minus (bez podbijania tłuszczy) to jest ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2242 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 42187
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2730 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 78145
Jaki słodzik najlepiej nadaję się do pieczenia i jest bezkaloryczny? I gdzie można go dostać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6211 Napisanych postów 75713 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753072
fighter7
Jaki słodzik najlepiej nadaję się do pieczenia i jest bezkaloryczny? I gdzie można go dostać?


Żaden jakoś specjalnie się nie nadaje. Zobacz z cyklaminianem sodu.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 686
A co z kwasem chlebowym? Można czy nie można? :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6211 Napisanych postów 75713 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753072
Jak masz ochotę, to pij. Jednak uważaj na możliwe wzdęcia.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 686
Ok, dzięki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 740 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9583
Mam dziwny makaron z firmy pastani. Dziwny bo ma tylko 58 węgli, 15 białka , 3 tłuszcz , 340kcal. Pełnoziarnisty z pszenicy durum co o nim sądzicie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 313 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1082
Witam, mam dylemat, otóż nie wiem czy mam układać dietę na masę czy na redukcję, ponieważ zaczynam ćwiczyć i mam troszkę tłuszczu, ale też i mało mięśnia i tak zastanawiam się, która opcja była by lepsza ?

Zaznaczam, że jestem nieroztrenowany, mógłby ktoś podpowiedzieć ?

z góry dziękuje

Rób w życiu to co ci daję progres, wszystko inne to ŚMIECI.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 1086 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 259961
Bilans na zero ustaw.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ile czasu redukcja??

Następny temat

Dieta na redukcje pomoc

Wiecej