SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 16

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 200565

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 171 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2455
tez nie chce szalec, mam juz 4 torby ryzu dziennie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1164 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9517
Motherf***er
tez nie chce szalec, mam juz 4 torby ryzu dziennie

Nie musisz podbijać koniecznie ryżem.Wafle ryżowe lub dołacz do diety pieczywo.Ewentualnie coś z niezdrowych węgli ale to jak chcesz.Jakiś dżem,lub baton nie zaszkodzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1377
Witam, ćwicze już jakieś pół roku, mam pewne wątpliwości co do mojego odżywiania. Jadłospis mam dość monotematyczny: rano: jajecznica/placki owsiane obiad: ryż+kurczak/schabowy kolacja: kanapki z szynka i serem/czasem omlet . I tak całe tygodnie, wszystko jest ok niby i mi to pasuje ale z tego co się naczytałem o mięsie to chyba za dużo go jem 400g~+ zazwyczaj 5x w tygodniu + 2 torebki ryżu dziennie. Teraz pytanie co dodać do mojej diety i jak zastąpić to mięso, soja może być? ryby też czasem zjadam . Owoców i warzyw jem dużo. Czytałem troche o szkodliwości dużej ilości mięsa ale i tak przydało by się to czymś zastąpić, aktualnie chce troche przytyć więc dlatego taka dieta.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 74 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6909
Motherf***er
tez nie chce szalec, mam juz 4 torby ryzu dziennie
Skoro nie chcesz podbijać kcal tłuszczami ani węglami, 500kcal=125g białka więcej pewnie też odpada. To w jaki inny sposób chcesz podbić kcal???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1359 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 21882
w jakie produkty pakuja hormony:np. estrogen ? w kuraki i jajka na pewno. a ryby, swinie itd.?

Zmieniony przez - MrNowy w dniu 2014-03-22 10:02:00
...
Napisał(a)
Usunięty przez domer za pkt 5 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 107 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9229
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 171 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2455
Jedynie bialko zostaje, ewentualnie troche wegli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 185
ukladam diete low carb.
czy kapuste mam wliczyc do bilansu? Potrafie zjesc prawie kg dziennie (gotowana na wodzie w woku). Przyznam, ze jest to najtansze warzywo dla mnie a do tego lubie. W zasadzie w celach odkwaszajacych i prozdrowotnych jem glownie kapuste, cebule i brokuly.
1kg kapusty ma 74 gramy weglowodanow a to juz konkretna liczba jak na low-carb. Jak to liczyc?

Waze 105kg, jem 230 gramow bialka, trzeba jakos organizm odkwasic.

Zmieniony przez - mhm w dniu 2014-03-22 11:57:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6265 Napisanych postów 76012 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754743
mhm
ukladam diete low carb.
czy kapuste mam wliczyc do bilansu? Potrafie zjesc prawie kg dziennie (gotowana na wodzie w woku). Przyznam, ze jest to najtansze warzywo dla mnie a do tego lubie. W zasadzie w celach odkwaszajacych i prozdrowotnych jem glownie kapuste, cebule i brokuly.
1kg kapusty ma 74 gramy weglowodanow a to juz konkretna liczba jak na low-carb. Jak to liczyc?

Waze 105kg, jem 230 gramow bialka, trzeba jakos organizm odkwasic.

Zmieniony przez - mhm w dniu 2014-03-22 11:57:42


Możesz wliczać. Jak Ci wygodniej. Byle trzymać się jednego sposobu.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6265 Napisanych postów 76012 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754743
MrNowy
w jakie produkty pakuja hormony:np. estrogen ? w kuraki i jajka na pewno. a ryby, swinie itd.?

Zmieniony przez - MrNowy w dniu 2014-03-22 10:02:00


Jest to zabronione. Możesz sobie jedynie sobie zakładać, że może tak być. Podobnie jak i z każdym innych produktem.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ile czasu redukcja??

Następny temat

Dieta na redukcje pomoc

WHEY premium