SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 16

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 200606

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6266 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
Jaśminowy bardziej jak biały. Basmati inaczej smakuje, pachnie i nie klei się (chyba, że ktoś rozgotuje).

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 964 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7500
okej,dzieki panowie,a co do chlebka? Z tego co pamietam mialem tez chyba alergie,lub nietolerancje pokarmową na białe pieczywo,a zaczynam brac to pod uwage ,bo kiedys ograniczylem,ale mimo to pojawialo sie to biale pieczywo i skutki moich staran byly slabsze byc moze przez to

Zmieniony przez - Pytacz_123 w dniu 2014-03-24 13:05:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 233 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3760
Witam.Czy na redukcji moge sobie pozwolić na tak zwany ''cheat day''.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699676
możesz wszystko ,tylko czy akurat w Twoim wypadku będzie to dobre - tego nie wiemy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 233 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3760
Witam.Czy na redukcji mogę sobie pozwolić na tak zwany ''cheat day''.W moim przypadku na masie taki dzień wyglądał,że pozwalałem sobie na słodkości,choć włączałem je do bilansu kalorycznego i starałem się, żeby mi się zgadzał jak w pozostałych dniach?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 350 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8136
Mam pytanie. Tłuszcze dostarczam z ryb, orzechów, mozarelli i oliwy z oliwek. Oliwe z oliwek wale z kielicha osobno i nie mam do tego stałej pory. Pytanie czy lepiej to robić rano czy w dzień do posiłku z warzywami. W porze przed czy po treningu? Czy nie robi to różnicy. Dzieki

"Nic co naprawdę się liczy nie przychodzi łatwo. Czasem trzeba poświęcić wszystko co dobre, żeby dostać od życia to co najlepsze."

DZIENNIK REDUKCYJNY - http://www.sfd.pl/Dieta/trening__dziennik-t1009006.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699676
najlepiej do każdego posiłku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 233 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3760
Czy 13 kg wagi w górę przez 5 miesięcy to dobry wynik?Odnośnie mojego pytania w poście wyżej to za pierwszym razem pomyliłem klawisz,drugi post jest właściwy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6266 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
Wszystko zależy od obwodów, % tkanki tłuszczowej. Sama masa ciała nie jest dobrym wyznacznikiem.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 1686 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38571
Panowie robię jajecznice i lepiej tam trochę oleju lub masła na tą patelnię to wliczyć to czy nie bo wiadomo że trochę na patelni zostanie jak jest z tym ?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ile czasu redukcja??

Następny temat

Dieta na redukcje pomoc

WHEY premium