SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 16

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 200572

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 118 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3380
Wliczaj wszystko. Jak masz niezjechaną patelnię, to możesz wylać tłuszcz na patelnię, a potem przejechać ręcznikiem papierowym, tak aby była cieniutka warstewka tłuszczu. Wtedy nie ma potrzeby wliczania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 1686 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38557
Mój cel to masa to chyba już nie trzeba papierem przecierać :P i już tam nie liczyć chyba takich rzeczy typu czy wleje mi się 5 g czy 10 tłuszczu bo to przesada prawda ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 118 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3380
Sam udzieliłeś sobie odpowiedzi na pytanie, które zadałeś.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 1686 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38557
Chciałem żebyś zatwierdził no ok :D Słuchaj rano mam problem z jedzeniem co w takich sytułacji zrobić ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1164 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9517
pekulski104
Mój cel to masa to chyba już nie trzeba papierem przecierać :P i już tam nie liczyć chyba takich rzeczy typu czy wleje mi się 5 g czy 10 tłuszczu bo to przesada prawda ?

To jeszcze zależy.Niektóre oleje już w 10g mają te 100kcal a więc jest już tego trochę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 1686 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38557
Nie, no ten rzepakowy patrzę to na tą jajecznicę to kieliszek oleju trzeba wlać to masz 35g co daje 315 kcal 34 tłuszczu jednak daje robote olej a ile zostanie na patelni to już zostanie nie będe zachodził tak w głowę już xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 383 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1923
macie jakiś pomysł na smaczny ryż ?
aby nie był taki suchy, bo wiadomo, że nie mam możliwości gotować go przed każdym posiłkiem, a później wysycha, ale może w jakiś przyprawach czy coś ??
dzięki

NO PAIN, NO GAIN ! . . . . . . . . . . . pomogłem... klik SOG

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1883 Wiek 49 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21543
https://www.sfd.pl/Pyszny_ryz_z_warzywami_i_kurczakiem-t902499.html

Moj przepis ;) ja dodaje teraz troszke zwyklej prazonej cebuli przez co szybciej sie przygotowuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 383 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1923
no spoko, spróbuje, ale na raz to czasu nie mam, więc w dużych ilościach na 2-3 dni trzeba zrobić

a tuńczyka i inne ryby gdzie kupujecie, za ile ?
ostatnio wcinam sporo karków na przemian z kurczakiem, chyba też może być ?

Zmieniony przez - booobi82 w dniu 2014-03-24 15:31:03

NO PAIN, NO GAIN ! . . . . . . . . . . . pomogłem... klik SOG

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6265 Napisanych postów 76012 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754743
Może być. Tuńczyk wszędzie drogi. W Selgrosie chyba najtańszy. Ryby w Biedronce, lub łosoś w Lidlu jak jest promocja. Wtedy można kupić większą ilość.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ile czasu redukcja??

Następny temat

Dieta na redukcje pomoc

WHEY premium