SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 16

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 198179

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294221
U mnie wszystkie posiłki zawierają wszystkie makroskładniki, na masie nie widzę przeciwskazań, no chyba że czegoś wyjdzie za dużo.
Można spożywać, nawet bym zalecił, żeby posiłek przed snem zawierał węglowodany. Z prostej przyczyny, spożycie węglowodanów ( w skrócie ) przyczynia się do większego odprężenie ( serotonina ) tym samym lepszy sen
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6211 Napisanych postów 75712 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753064
Rafall
MASA a węglowodany , czy można spożywac węgle złożone przed snem jako ostatni posiłek 1-2 h ? Na masie ?? Czy raczej białka i tłuszcze ? I drugie pytanie dlaczego tłuszcze na noc ??? Prosze o wyjaśnienie :)


Różnie można kombinować. Poczytaj artykuły o węglowodanach w ostatnim posiłku i przetestuj na sobie. Powinna być odczuwalna lepsza jakość snu i regeneracja.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6211 Napisanych postów 75712 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753064
żyjący na pustkowiu
Jakiej mąki używać do omletów ?


Ja mielę płatki owsiane, żytnie, jęczmienne. Nie muszę wtedy kupować 1kg mąki, którą bym rzadko używał.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Ja z kolei,wogóle nie używam mąki.Mieszam składniki aż się połączą a jeśli ma być na słodko,to substytutem mąki jest odżywka białkowa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 529 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8644
witam. po ugotowaniu makaronu pelnoziarnistego (ok 150g) przyprawiam go twarogiem chudym 100g i chcialbym jeszcze bardziej urozmaicic smak lecz nie wiem jak/czym pomozecie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294221
Dużo opcji
albo na słodko: owoce ( truskawki, banan ) + cynamon
na ostro: z warzywami ( papryką ) i sosem pomidorowym + chilli / tabasco/ jalepeno
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 529 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8644
dobre byloby polaczenie twarog + papryka? jesli zdecyduje sie na ta papryke to przysmazyc ja wraz z ugotowanym makaronem czy sama papryke?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294221
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 529 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8644
sama papryke dodajesz czy cos jeszcze?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294221
Jeszcze różne ostre przyprawy, trochę lubczyku. Na to trochę przecieru pomidorowego
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ile czasu redukcja??

Następny temat

Dieta na redukcje pomoc

WHEY premium