SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 16

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 198148

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 167 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2391
@pekulski Te wszystkie ekstrakty mają jakiś tam wpływ na funkcje regulacyjne w organizmie, Trawienie, spanie, metabolizm itd ale ile w tym magii a ile prawdy to już farmaceute pytać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2242 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 42187
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 276 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2020
domer
jaceeek
mam 33 lata, ćwiczę od 6 miesięcy, aktualnie split 4 razy w tygodniu, cały czas robię masę. zaczynałem od 84kg, do 88kg szło super (3 miesiące) potem coraz słabiej, więc zacząłem dokładać kalorii - więcej węgli złożonych. trochę ruszyło, aktualnie ważę 90,5kg, ale już rośnie mi dość mocno brzuch, a planowałem dobić do 95-97kg przed wycinką. biało mam na poziomie 2g/kg, tłuszcz 1g/kg, reszta węgle - teraz ponad 5g/kg. co mogę zmienić, żeby dobić jeszcze kilka kg masy, ale nie łapać już brzucha (98cm).


6 miesięcy budowania masy mięśniowej to bardzo długo. Szczególnie, że obwód w pasie jest spoty. Nie sugeruj się masą ciała a obwodami. Ja bym robił redukcję.


dzięki Domer. czy w takim razie na redukcję przejść na określony czas, czy też do póki nie zejdę z obwodem w pasie? to będzie moje pierwsza redukcja. co byś polecił?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
1. Czy spożywanie produktów nie pełnoziarnistych np. w postaci spodu pizzy, tortilli czy ciasta naleśnikowego będzie miało duży wpływ na efekty diety? (chodzi Ci o spożywanie 1-2 razy w tygodniu, pieczywo staram się jeść sojowe, pełnoziarniste lub żytnie)
2. Jak często mogę sobie pozwolić na cheat-meale w okresie stabilizacji?
3. Jak bardzo spożywanie mąki w diecie jest złe?
4. Jak bardzo smażenie na 2-3 łyżkach oleju jest złe?
5. Ser w panierce - przejdzie jako zbilansowany posiłek?

Zmieniony przez - Avenger Daxll w dniu 2014-06-05 21:34:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 259 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6609
Dr.TrustMe
romekromek: 1,5kg piersi kurczaka dziennie ?:D



hehe niee jem około 350 gram białek jaj na śniadanie, po 2h wrzucam shejka z 200gr owsianych, 500ml mleka i miarka białka, kurczak w granicach 700 gram dziennie, wrzuce wieczorem jakies 200-300 gram jakies rybki, izolat po treningu i własnie tak mi się uzbiera w granicach 300-320 gram dziennie.

No dobra, obcinam białka do 240-260? i co podbijam węgle, żeby bilans się zgadzał?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1011
Witam, chce cwicze na silowni okolo 6 miesiecy, chce zrzucić troche tłuszczu by miesnie byly bardziej widoczne, do ile g/kg masy ciala ograniczyc wwl i tluszcze? pić oliwe na noc tak jak dotychczas to robilem? Po kazdym treningu silowym aeroby 25-30minut
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 679 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3873
domer
Są jednym z lepszych źródeł białka, tłuszczów i wielu witamin, składników mineralnych. Skąd wziąłeś informację, że nie są dobre?


chodzi mi o cholesterol
...
Napisał(a)
Usunięty przez domer za pkt 6 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 259 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6609
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 825 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 42323
żółtko to nie jest wcale niepotrzebny tłuszcz, tylko bardzo dobre źródło witamin i minerałów

trenuj sam dla siebie i dla swojej duszy, p****** to co mówią inni, większość to lamusy !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 88 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1240
panowie, od czego zacząć układanie sobie diety?
to będzie mój pierwszy kontakt z dietą, efekty mam bardzo dobre na siłce ale chce czegoś więcej jednak od życia :D
czekam na linki pomocne ew od czego zacząć skad mam wiedzieć ile papu potrzebuje?

Zmieniony przez - buKKa w dniu 2014-06-05 23:14:09
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ile czasu redukcja??

Następny temat

Dieta na redukcje pomoc

Wiecej