SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 16

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 198180

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17678 Napisanych postów 132068 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460233
ja wyjmuje masło osełkę czy inne 82% tłuszczu jak wstanę i jak za 30 min smaruje chleb to jest ok już

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 117 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1892
mam pytanie jak podawane są wartości nóżek czy skrzydełek kurczaka i indyka? mam ważyć całe skrzydełka czy samo mięso bez kości? no bo kość skrzydełka czy nóżki z indyka jest dość spora i nie wiem jak wpisywać do dziennika
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 6280 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 53732
Możesz np zważyć przed zjedzeniem, a potem po zjedzeniu wagę kości i odjąć.

Uwaga, moje wypowiedzi zawierają dozę ironii i proszę nie brać ich na poważnie, ponieważ nie odpowiadam za krzywdy moralne.


They see me rollin...
They hatin...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 117 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1892
no tak ale właśnie chodzi mi o to czy wartości w tabeli dotyczą samego mięsa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294221
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Po ciepłym obiedzie wypada wypić coś gorącego, aczkolwiek dbam o uzębienie, gdyż mam dość żółte zęby, a jak wiemy herbata nie sprzyja temu, więc chciałbym się jej pozbyć. Aczkolwiek co mógłbym pić zamiast niej? Bo bez ciepłego napoju nie obejdzie się, co sądzicie o samej wodzie gorącej? Smakuje mi nawet, ale czy tak można, czy to zdrowe i odpowiednie? Nigdy nie widziałem, żeby ktoś pił gorącą wodę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294221
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17678 Napisanych postów 132068 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460233
nie musisz pić nic ciepłego, chcesz to się napij mineralki, jakiegoś soku, kompot

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Moja Mama mówi, że po zimnym napoju to brzuch będzie bolał, czy to kolejny "zabobon"? W ogóle jak chcę coś poczytać o wodzie w internecie to wyskakują same głupoty o odchudzaniu. Czyli mogę po posiłku pić nawet zimną wodę i nic mi się nie stanie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294221
woldim
Moja Mama mówi, że po zimnym napoju to brzuch będzie bolał, czy to kolejny "zabobon"? W ogóle jak chcę coś poczytać o wodzie w internecie to wyskakują same głupoty o odchudzaniu. Czyli mogę po posiłku pić nawet zimną wodę i nic mi się nie stanie?

mam dużo mówia, a koniecznie mają rację
raczej nie powinno się rozcieńczać soków żołądkowych czyli pić dużej ilośći płynów podczas i od razu po poisłku , ale czy będzie Cię bolał brzuch po zwykłej szklance wody to wątpię, musisz sam sprawdzić
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ile czasu redukcja??

Następny temat

Dieta na redukcje pomoc

Wiecej