SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 16

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 198177

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1205 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 18014
albo kup rzepakowy ;o własnie teraz miałem rzepak z zdrowej żywności ale myśle że zwykły kujawski też się sprawdzi? jako dodatek do salatek lub smażenia z 1wszego tłoczenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17678 Napisanych postów 132068 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460233
http://potreningu.pl/kobieta/artykuly/1927/najlepsze-tluszcze-do-smazenia 

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1205 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 18014
pytam bo ostatnio spotkałem się z art gdzie było porównanie rzepaku z oliwa z oliwek i wypadł korzystniej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17678 Napisanych postów 132068 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460233
rzepak pod względem że nie rafinowany i tłoczony na zimno, taki wtedy jest droższy od oliwy z oliwek

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 160 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3355
płatki (owsiane,żytnie, orkiszowe..) powinno się namaczać w wodzie w celu lepszej przyswajalności, większość ludzi zalewa wieczorem i rano jedzą, pytanie czy jak zaleję je wodą rano razem z siemieniem lnianym , otrębami, rodzynkami, pestkami dyni i wsadzę do mikrofali na duża moc i woda się wchłonie to przyswajalność będzie dobra? robię tak cały czas ale ostatnio się zastanawiałem czy to ma przełożenie tak jak zalewanie wieczorem

<--------Jeśli pomogłem SOG :)
http://www.sfd.pl/Najprostsza_zupa/krem_na_świecie!-t1061270.html
"Amat vitoria curam"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17678 Napisanych postów 132068 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460233
Zalej wieczorem i rano je odsącz a potem jak chesz to daj mleko czy świeżą wodę, siemie lniane ze względu na kwasy tłuszczowe stosujesz czy w innym celu?


https://www.sfd.pl/Fityniany_w_płatkach_owsianych-t539496.html

Zmieniony przez - anubis84 w dniu 2014-07-09 21:59:44

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 160 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3355
Jak zalewam wieczorem i jem to rano z zimnym jogurtem naturalnym/greckim/kefirem wszystko 0% to mi strasznie nie wchodzi zimna papka. Tak sięmie dodaję aby dodać zdrowe tłuszcze. Bardzo wcześnie rano wstaję i zależy mi na czasie. 4:20 pobudka wsypuję wszystkie składniki do głebokiego talerza: tj. płatki żytnie, otręby orkiszowe, rodzynki/jagody goji, pestki dyni, siemię lnianie wsadzam do mikro na 3 min na max moc, wyciągam dodaje łyżkę miodu, owoce, trochę cynamonu/kakao, pół miarki białka i zalewam wszycho jogurtem/kefirem. Cała czynność zajmuje 5 min a w tym czasie mogę poogarniać co nie co. Pytanie czy przyswajalność jest wtedy dobra. Jak wyjmuje wszystko z mikro konsysntencja jest taka sama jakbym zalewał.

<--------Jeśli pomogłem SOG :)
http://www.sfd.pl/Najprostsza_zupa/krem_na_świecie!-t1061270.html
"Amat vitoria curam"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17678 Napisanych postów 132068 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460233
Podgrzej płatki i zalej jogurtem to się wymiesza, mozesz w mikrofali wszytsko podgrzać tylko nie za bardzo bo ię jogurt/kefir moze zważyć.

Jesli chodzi o zdrowe tłuszcze z siemia to jedynie kupuj nie mielone (czyli ziarna) i przed spożyciem zmiel w młynku czy w moździerzu rozgnieć, bo jak dajesz z paczki już zmielone to nie licz na tłuszcze bo one szybko się utleniaja. Mozesz wszytsko tak robić tylko te płatki mocz na noc, ile odsączenie zajmuje na sitku z 30 sekund

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 160 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3355
Czyli podgrzewane w mikro tracą na wartości? Jakbyś mógł zerknąć na mój temat dieta dla fightera i ocenić ogół. Pozdrawiam

<--------Jeśli pomogłem SOG :)
http://www.sfd.pl/Najprostsza_zupa/krem_na_świecie!-t1061270.html
"Amat vitoria curam"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294221
tracą, ale bardzo malutko, więc się tym nie przejmuj
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ile czasu redukcja??

Następny temat

Dieta na redukcje pomoc

Wiecej