SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 16

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 198147

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 301 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 14595
ja nie zaczynam .... diete mam od roku cwicze koło 2 i mam wiedze tylko ze mam problem zdrowotny jak pisałem i musze przez miesiac obizcy posycie cukrów i wszytskiego wiec i tak mam spadek wegli do 100 max 150 ....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Po za tym masz niedowagę,więc trudno mówić o idealnych wymiarach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 301 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 14595
tylko nie wiem jaki byłby najlepszy efekt... czy jakbym jadł w ciagu 4 godzin moje spozycie czy jesc 5 posiłkow o różnych porach ... a co do kalorii to jak mowiłem bede MUSIAŁ jesc około 1800 przez 2 tygodnie no a potem moge podwyzszac albo zostać dłuzej na redukcji tylko moje pytani ejest taki czy jak bede podwyższał to czy tłuszcz dalej bedzie sie spalał?? jak moj bilans zero to 2350
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Fajnie,że poważnie podchodzisz do tematu ale pewne pytania nie mają odpowiedzi (co będzie lepsze dla mnie?),dopóki sam nie spróbujesz manipulując składnikami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 301 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 14595
haha :D dobra no tak ez sadziłem bo nigdy nie używałem if i sie zastanawiam czy próbwoac czy nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17678 Napisanych postów 132068 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460233
Jak nigdy If nie próbowałeś to na pewno 4 godzinne okno jest za małe dla początkującego, mozesz nie podołać temu, zrób sobie 4-5 posiłków w ciągu dnia.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 301 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 14595
dobra czyli bede robił tak jak zawsze :D ale tak z ciekawosci ktos z was próbował if?? i to jest na prawde dobre? ja nei mam problemów z wytrzymaneim z jedzeniem tylko bardziej chodzi mi o efekt
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17678 Napisanych postów 132068 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460233
Trudno mówić o efektach, jeden moze mieć drugi nie, sporo osób uzywa tego modelu, mozesz poczytać dział https://www.sfd.pl/Odchudzanie_i_forma_po_męsku-f445.html 

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 688 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15338
Próbuję przybierać w miarę czystą masę mięśniową, ale w związku z tym, że jadam 3x dziennie mam nieco problem z rozłożeniem tłuszczy. Teoretycznie rano nie powinno się ich jadać bo spowalniają metabolizm, kolejny posiłek jest w pracy i jest posiłkiem przedtreningowym, a kolejny posiłek jest kolacją i jest po treningu. Ćwiczę we wtorek, czwartek i sobotę. Czy mogę spokojnie wrzucać te tłuszcze przed treningiem?

Śniadanie o 6:30, potem kolejny posiłek ok. 12-13, trening ok. 17-18, kolacja do 40 minut po treningu (muszę sobie ugotować sam).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9018 Napisanych postów 82651 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699140
ile tych tłuszczy spożywasz?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ile czasu redukcja??

Następny temat

Dieta na redukcje pomoc

Wiecej