SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 16

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 200327

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Chętnie przerzuciłbym się z gotowania na pieczenie, gdyż można ładnie przyprawić mięso, dlatego też chciałbym się spytać w czym mógłbym szybko upiec mięso? Piekarnik odpada, toż to 5 godzin roboty, przyznam, że mam w domu prodiż, ciekawe urządzenie oraz słyszałem o czymś takim jak grill elektryczny, a może jest coś jeszcze w czym bym szybko upiekł mięso?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 293 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4074
Czemu 5 godzin roboty?
W piekarniku na termoobiegu wyfiletowany cycek piecze mi się 20-25min.
W trakcie pieczenia obracam go tylko żeby dosypać przypraw :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
nie chodzi nam o filet tylko mowa o szynce wieprzowej. Malinka napisałe 1kg 1 godzina, więc jak woldim ma 5kg to 5g. Zawsze można poporcjować na mniejsze części

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3159 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25123
Potrzebna pomoc.

Mam pierś z kurczaka (1 kg...) z piekarnika ale nieprzyprawiona - także bez smaku totalnie, w to wkrojone pół miski warzyw (ogórek, pomidor, papryka czerwona). Całość wymieszana. Tylko warzywa nadają posmak ale nie da się tego zjeść.

Potrzebuję zalać jakimś sosem dobrym (zdrowym) jakieś pomysły ? :-/
Najlepiej coś pikantnego i słodkiego - jakieś tao tao czy coś własnej roboty ? Albo takie co się spagetti zalewa ze słoika jakiś czerwony sos ? Do kupienia gdzies dobry ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 293 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4074
Zrób własny na bazie przecieru pomidorowego i przypraw. Dodaj to do warzyw i gotowe. Jeśli chcesz ostrzejsze to dodaj chilli, jalapeno. Jeśli na słodko to możesz poeksperymentować z miodem. Ja tak robię w przypadku skrzydełek i wychodzą eleganckie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 6280 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53732
Detoxik
Potrzebna pomoc.

Mam pierś z kurczaka (1 kg...) z piekarnika ale nieprzyprawiona - także bez smaku totalnie, w to wkrojone pół miski warzyw (ogórek, pomidor, papryka czerwona). Całość wymieszana. Tylko warzywa nadają posmak ale nie da się tego zjeść.

Potrzebuję zalać jakimś sosem dobrym (zdrowym) jakieś pomysły ? :-/
Najlepiej coś pikantnego i słodkiego - jakieś tao tao czy coś własnej roboty ? Albo takie co się spagetti zalewa ze słoika jakiś czerwony sos ? Do kupienia gdzies dobry ?


Jeżeli chodzi o gotowce to "DOLMIO" z zielona naklejka i ludzikiem, ja kupuje w e.leclerc. Z samych naturalnych składników.

Uwaga, moje wypowiedzi zawierają dozę ironii i proszę nie brać ich na poważnie, ponieważ nie odpowiadam za krzywdy moralne.


They see me rollin...
They hatin...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3159 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25123
Ten eklerek to nie wiem gdzie sklepy ma, nie słyszałem.
Wieczorem sprawdzę przecier + ostra przyprawa.

Zmieniony przez - Detoxik w dniu 2014-08-25 14:34:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1205 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 18014
detoxik spróbuj tego ja jutro będę robił https://www.sfd.pl/Sos_słodki_chilli_[LC]-t1036573.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3159 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25123
Fajne ale nie mam godziny na robienie sosu do dania
Zostanę przy tym przecierze z jakimiś przyprawami gotowymi jednak.
Wkroję cebulę, dopiekę to pod przykrywką na patelni - wyda sosy z warzyw i powinno byc ok...

Zmieniony przez - Detoxik w dniu 2014-08-25 14:59:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6255 Napisanych postów 75952 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754408
Większość dostępnych w sklepach ma niestety dodatki cukrów. Niektóre nawet 15-20%.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ile czasu redukcja??

Następny temat

Dieta na redukcje pomoc

WHEY premium