SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 16

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 198169

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 595 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11162
Mi się wydaje, że to najlepszy chleb z tych ogólnodostępnych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 150 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24384
No sklad spoko i cena tez lepsza, dzis sprawdze smak.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 222 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2263
Siema, dwa pytanka:
1. Jak jeść bezpośrednio po treningu. Do tej pory od razu po piłem carbo+białko a godzine pozniej pełnowartościowy posiłek. Ostatnio na potreningu pisało że wystarczy do 2 godzin zjeść posiłek,zaś inny artykuł mówił o takim rozwiązaniu jak ja stosowałem do tej pory. Ktore rozwiązanie lepsze?
2. Czy zapotrzebowanie z kalkulatora gdzie podajemy aktywność fizyczną wlicza nam już orientacyjnie treningi? Bo jeżeli tak to mam rozumieć że jak ustalam posiłki na dzień treningowy to zapotrzebowanie tego dnia jest takie same jak nietreningowego i takie carbo po treningu normalnie wliczam?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6211 Napisanych postów 75712 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753064
waceq
Siema, dwa pytanka:
1. Jak jeść bezpośrednio po treningu. Do tej pory od razu po piłem carbo+białko a godzine pozniej pełnowartościowy posiłek. Ostatnio na potreningu pisało że wystarczy do 2 godzin zjeść posiłek,zaś inny artykuł mówił o takim rozwiązaniu jak ja stosowałem do tej pory. Ktore rozwiązanie lepsze?
2. Czy zapotrzebowanie z kalkulatora gdzie podajemy aktywność fizyczną wlicza nam już orientacyjnie treningi? Bo jeżeli tak to mam rozumieć że jak ustalam posiłki na dzień treningowy to zapotrzebowanie tego dnia jest takie same jak nietreningowego i takie carbo po treningu normalnie wliczam?


1. Zależy przede wszystkim od celu i dyscypliny sporu. Z reguły tak jak Ci wygodniej. Że można zjeść posiłek do 2h po treningu, to nie znaczy, że trzeba. Spokojnie możesz wcześniej.
2. Skoro podajesz aktywność to wylicza. A jak sobie podzielisz to w dni treningowe i wolne od treningu to już zależy od Ciebie.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2519 Napisanych postów 5069 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77909
Witam!
Kiedyś oglądając film, lub w pracy czasami kupowałem słonecznik do skubania prażona solony lub nie
Potem dowiedziałem się, że słonecznik jest niedobrym rozwiązaniem jeśli chodzi o stosunek o3 do o6 i zaproponowano mi pestki słonecznika.
Niby wszystko okej, czasami się skuszę, jednak czy jest wielka różnica z dobra płynącego z naturalnych pestek (wysuszonych) w porównaniu z pestkami prażonymi/ solonymi?

Pozdrawiam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6211 Napisanych postów 75712 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753064
Pestki z dyni?

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2519 Napisanych postów 5069 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77909
Przepraszam, tak z dyni.
Prażone, solone.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6211 Napisanych postów 75712 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753064
Jakościowo na pewno gorsze od suszonych. Zależy też ile i jak często byś jadł.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3260
Witam.
Szybkie i proste pytanie, licze na szybka i prosta odpowiedz.
Kiedy NIE nalezy spozywac tluszczy? Przed, po treningu? Po przebudzeniu? Przed snem? Ile maksymalnie w jednym posilku.
Dziekuje pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 272 Napisanych postów 3943 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 80218
Po treningu najlepiej zjesc mniejszą ilośc ale chyba 10g oliwki ci nie zaszkodzi

Dziennik treningowy:
https://www.sfd.pl/DT__Qitr-t1124453-s14.html

Zapraszam

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ile czasu redukcja??

Następny temat

Dieta na redukcje pomoc

Wiecej