SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 16

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 198160

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294221
Owszem tylko pamiętaj, że wszystkie procesy przechowywania produktów dają pewne straty w witaminach i związkach mineralnych. Raczej odpadają puszkowane ryby ze względu na możliwość zwiększonej zawartości metali ciężkich i bisfenolu A


Generalnie ja nie jestem zwolennikiem diety niskotłuszczowych. 32 g to malutko
Wiadomo, że tłuszcze że dużo bardziej kaloryczne niż węglowodany czy białko. Więc to ile dodajesz zależy od Twojego całego bilansu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1205 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 18014
No teraz mam 2300kcal na redukcji bylo 1900 jak dodam ten fat bd 2600 mam nadzieje ze mnie nie bedzie przylewac. Aktualna waga 80
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294221
Nie znam Twojego metabolizmu i innych danych ( na oddzielny temat ), ale myślę 2600 kcal jest ok, nie jest to za dużo w stosunku do masy ciała. Musisz obserwować pas i będzie ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 192 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11074
Cześć, czy mogę pierwsze ładowanie na ckd zrobić po 3 tygodniach, a nie po sugerowanych dwóch? czuje się dobrze póki co i nie widzę potrzeby ładować ww, a za tydzień będę miał taką koniecznosć ponieważ zmuszą mnie do tego okoliczności (impreza, na której o ww nie bedzie trudno, poza tym wpadnie jakieś alko niestety ;/ ) i chce połaczyć przyjemne z pożytecznym. Stąd moje pytanie, czy do tej pory nie zwolni metabolizm do tego stopnia, że fat przestanie schodzić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 2551 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31384
Ładowania nie są w ogóle konieczne. Rob tak jak napisales, bedzie ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1205 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 18014
E popuri niecwiem czy dobrze mnie w sumie zrozumiales bo teraz bd mial w diecie 112g tluszczu czyli 1.4g na kg a wegli 240g 3g na kg a na forum gdzies wyxczytalem ze na masie niby nie dawac wiecej niz iles % tl i 50% wegli co o tym sadzicie?

Zmieniony przez - Fabik w dniu 2014-06-18 11:12:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294221
Wszystko jest wysoce zindywidualizowane, a szczególnie manipulacja makrosładnikami. Ja na masie nie polecałbym dawać tylko zbyt dużej ilości białka powyżej 3 g/kg i tłuszczu podobnie. Są diety stricte tłuszczowe na masę gdzie właśnie takie się wartości przyjmuje
Węglowodany na masie to około między 4-8 g.kg ale to też nie jest reguła
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1205 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 18014
No ok dzieki to dam se z 3.5-4.0g wegli a tluszcz w granicach 1.0-1.5 jeszcze ujdzie nie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294221
Tak na początek masy możesz tak dać, jak nie będziesz rósł no t o więcej któregoś z w.w makrosów. Jak będzie szło za szybko to ucinaj z węgli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 105 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1427
Chłopaki Fabik, popuri, domer, BodyLine dzieki za odp o omleta, lepiej późno niz wcale,

,,Wolałbym opuścić jeden z treningów niż źle zjeść! Dieta jest bardzo ważna dla ciężko trenujących. To jest strefa do której nie mozna dopuścic jakichkolwiek błędów,,

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ile czasu redukcja??

Następny temat

Dieta na redukcje pomoc

WHEY premium