SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 16

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 198165

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 213
Witam. Jestem na diecie redukcyjnej. Jestem na okolo 2400 kcal w tym mimencie, waze 84kg i mam 181 cm wzrostu.

jak ma się salatka domowej roboty (kapista, marcherwka, cebula, papryka w jakiejs zalewie) do ogolnej diety. Czesto dodaje sobie to do wlasnie posilkow z ryzem i miesem. Generalnie nie podliczam kalorii z warzyw. Jak to ma sie do takiej salatki?

Zmieniony przez - gacman w dniu 2014-09-24 13:03:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17678 Napisanych postów 132068 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460233
można jeść

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6211 Napisanych postów 75712 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753064
gacman
Witam. Jestem na diecie redukcyjnej. Jestem na okolo 2400 kcal w tym mimencie, waze 84kg i mam 181 cm wzrostu.

jak ma się salatka domowej roboty (kapista, marcherwka, cebula, papryka w jakiejs zalewie) do ogolnej diety. Czesto dodaje sobie to do wlasnie posilkow z ryzem i miesem. Generalnie nie podliczam kalorii z warzyw. Jak to ma sie do takiej salatki?

Zmieniony przez - gacman w dniu 2014-09-24 13:03:54


Jak najbardziej należy dodawać warzywa do diety. Nie ma konieczności wliczania z nich kcal, ale to już jak Ci wygodniej.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Z warzyw nie ale kolega pisał coś o zalewie.Redukując pamiętaj o ukrytych kaloriach.Tłuszcze mocno je "podbijają" nie dając objętości posiłku,więc łatwo wpaść we własną pułapkę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 213
Wlasnie o takie warzywa mi chodzi. Jest to salatka w sloiku, cos jak zapasy na zime ; ) zalewa na pewno byla robiona z wody octu, troche cukru. Do konca nie wiem, bo nie ja ja robilem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 117
Witam,
czy posiłek składający się z białka i węgli ( serwatka 30g i żeliki) może być posiłkiem od razu po treningu a kolejny to juz ten przed ostatni wieczorowy?
Jeżeli nie odpowiadają te żelki to napiszcie czym można je zastąpić aby to jakoś smakowało z czekoladowym białkiem.

obecnie pije po treningu kubusia/ jem banana a dopiero po 20 min jem coś konkretnego.

Zmieniony przez - KingLee w dniu 2014-09-24 16:33:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6211 Napisanych postów 75712 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753064
gacman
Wlasnie o takie warzywa mi chodzi. Jest to salatka w sloiku, cos jak zapasy na zime ; ) zalewa na pewno byla robiona z wody octu, troche cukru. Do konca nie wiem, bo nie ja ja robilem.


Dodać można, ale zawsze lepiej jest bazować na świeżych warzywach.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6211 Napisanych postów 75712 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753064
KingLee
Witam,
czy posiłek składający się z białka i węgli ( serwatka 30g i żeliki) może być posiłkiem od razu po treningu a kolejny to juz ten przed ostatni wieczorowy?
Jeżeli nie odpowiadają te żelki to napiszcie czym można je zastąpić aby to jakoś smakowało z czekoladowym białkiem.

obecnie pije po treningu kubusia/ jem banana a dopiero po 20 min jem coś konkretnego.

Zmieniony przez - KingLee w dniu 2014-09-24 16:33:20


Może być, ale jakościowo na pewno lepiej zostawić tego banana zamiast żelków.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 117
domer
KingLee
Witam,
czy posiłek składający się z białka i węgli ( serwatka 30g i żeliki) może być posiłkiem od razu po treningu a kolejny to juz ten przed ostatni wieczorowy?
Jeżeli nie odpowiadają te żelki to napiszcie czym można je zastąpić aby to jakoś smakowało z czekoladowym białkiem.

obecnie pije po treningu kubusia/ jem banana a dopiero po 20 min jem coś konkretnego.

Zmieniony przez - KingLee w dniu 2014-09-24 16:33:20


Może być, ale jakościowo na pewno lepiej zostawić tego banana zamiast żelków.


https://www.sfd.pl/Dieta_do_oceny_70kg-t1042960.html  to jest moja obecna dieta, mysle ze lepiej zobrazuje to co napiszę ;)
mianowicie chodzi o zastąpienie posiłku nr 5 . Chciałbym przyjąć po treningu białko + jakieś węgle aby to juz wystarczyło. Banan posiada około 28g WW a żelki 70? stąd pytanie co można połączyć z tym białkiem aby było wartościowe, w miare smaczne i dało rade połączyć z białkiem bez odruchu wymiotnego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6211 Napisanych postów 75712 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753064
Możesz, ale diety niestety nie mam teraz czasu sprawdzać.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ile czasu redukcja??

Następny temat

Dieta na redukcje pomoc

WHEY premium