SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 16

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 198134

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 494
Witam jestem podczas procesu układania diety, która basować bd na zasadach "jedz co chcesz...". Myślę, że bd to dla mnie dobra forma, ponieważ choruje na Zespół jelita drażliwego i nie jem śmieciowych rzeczy. Moje pytanie ile kcal i jaki stosunek w/b/t potrzebuje aby zbudować trochę masy trenując na siłkowni 3 razy w tygodniu, sporo chodzę bo do szkoły ok 2km w jedna strone z buta, co lekcje to z arteru na 3 pietro.. :D Mam 17 lat, 175 cm wzrostu i waże około 65-66 kg. Moje BMR to ok 1580 kcal. Razy ile polecacie to pomnożyć i ile % białek itd. Moim zdaniem 2g białka na kg masy ciała to wystarczająco i jeszcze trochę. Pozdro :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17678 Napisanych postów 132068 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460233
możesz przybliżoną wartość oszacować z pomocą kalkulatorów http://potreningu.pl/kalkulatory

Sam sobie przeczysz zasady jedz co chcesz a nie jem fastfoodów bo jestem chory

Zmieniony przez - anubis84 w dniu 2014-09-16 14:53:45

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 494
Wziąłem średnią z aktywności fizycznych umiarkowanej i dużej, wydaje mi sie ze taka jest odpowiednia, czy makro 50/20/20% bd ok ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6210 Napisanych postów 75705 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753037
Makroskładniki ustalaj w g/kg masy ciała a nie w %. 2g białka, ok 1-1,5g tłuszczów i reszta węglowodanów.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 5307 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 85331
Nie wiem czy w odpowiednim dziale zadalem ale mozecie polecic jakis w miare tani a dobry fałdomierz do mierzenia bf ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17678 Napisanych postów 132068 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460233
https://sklep.sfd.pl/Sequoia_MetaCal-opis26609.html 

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 4161 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 120116
Ten ostatnio dorwałem na allegro za 89 zł, świetny jest:

https://sklep.sfd.pl/Sequoia_Warrior-opis26645.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 265 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 635
czy magnez odpowiada mocno za rozwijanie miesni?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294221
mocno, to złe określenie :) po prostu jest istotnym składnikiem mineralnym ogólnie dla człowieka, ale inne są równie ważne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 265 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 635
u mnie leci sporo lecytyny,wit C,cynku,wit A, i kompleks wit , ale nie biore magnezu
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ile czasu redukcja??

Następny temat

Dieta na redukcje pomoc

Wiecej