SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 16

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 198178

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 825 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 42323
az tak wielkiego nie ma, zbilansuj tylko odpowiednio posiłki około treningowe reszta jak ci wygodnie

trenuj sam dla siebie i dla swojej duszy, p****** to co mówią inni, większość to lamusy !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 282 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1097
siema mam pytanie jestem ektomorfikiem pracuje fizycznie na budowie po 12 godz dziennie innego wysiłku fizycznego raczej brak wiadomo siłownia też kalkulator zapotrzebowania obliczył mi 3900 kcal żeby utrzymać masę ile dorzucić mam kcal żeby masa szła do góry ? jeśli napisałem w złym temacie to sorry ;) z góry dzięki za odp. Pzdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2431 Napisanych postów 24154 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 401777
jezeli te 3900 to twoje "0" to daj na poczatek 300-500 kcal na + na 2-3 tygodnie i obserwuj czy waga sie ruszy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 282 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1097
dzięki bo już kiedyś pytałem tutaj o to właśnie dodałem 400 kcal i szło do góry byłem zadowolony tylko że wtedy nie pracowałem a czytałem ostatnio taki artykuł o odżywianiu i trochę mi namieszał on w głowie pisało tam że ektomorfik powinien dodać około 900 kcal żeby masa szła w górę tylko teraz włączyła się myśląca heh czy jeśli szedłem z masą byłem zadowolony przy +400kcal to jeśli dodam 900 to efekty będą lepsze czy może mnie obleje ;) ale to już muszę chyba sprawdzić sam dodam tak jak mówisz z czasem podniosę trochę kcal i zobaczymy co z tego będzie :) dzięki za pomoc :P sog dla cb :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2242 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 42187
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 4161 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 120116
jakub525252- dopóki waga idzie do góry przy +400 kcal to nie zwiększaj nic. Nie sprawi to, że zbudujesz więcej mięśnia a jedynie zalejesz się bardziej bo nadmiar kcal będzie odkładany.
Sztuką jest trafić idealnie z minimalną nadwyżką, która pozwala budować mięso a nie zalewać się.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 282 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1097
dzięki pater no ok też tak się bałem że zacznie zalewać ;) szła wtedy teraz miałem miesiąc przerwy od siłowni i zacząłem pracować to też nwm bo doszła praca ale zobaczymy W PRAKTYCE :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 165 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3383
Witam. Jestem 1,5 miesiace na redukcji. 2500 kalorii 4xSiłownia 4x20 minut aeroby
Teraz dojdą 2xMMA + CROSSFIT. Jaką dac aktywnosc fizyczna ?

Dziennik - > http://www.sfd.pl/[DT]_Bisu__Nigdy_w_miejscu_!-t1043193.html
Sztuki Walki + Trening Siłowy ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 825 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 42323
pewnie bardzo wysoką

trenuj sam dla siebie i dla swojej duszy, p****** to co mówią inni, większość to lamusy !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Trenując w ten sposób,prędzej czy później się przetrenujesz,zwłaszcza,że jesteś na niskokalorycznej diecie.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ile czasu redukcja??

Następny temat

Dieta na redukcje pomoc

Wiecej