SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 16

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 198141

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9018 Napisanych postów 82651 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699140
jest dużo przepisów w kuchni sfd
dania można spokojnie nawet na zimno wciągnąć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 740 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9583
Te warzywa co wyszły niedawno przygotowane już na parze i zmrożone, wystarczy je wrzucić na chwilę na patelnie albo do wrzącej wody są zdrowe? Bez żadnych dodatków
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6210 Napisanych postów 75705 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753037
Jak najbardziej.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 688 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15338
Możesz powiedzieć o jakich warzywach mówisz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6210 Napisanych postów 75705 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753037
Prawie wszystkie mrożonki warzywne są już wcześniej gotowane i wystarczy je tylko chwilę podgotować/smażyć/dusić.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Swojego czasu,robiąc masę,przeprowadziłem eksperyment,jedząc 16 całych jaj dziennie.Badania cholesterolu przed i po czterech miesiącach,utwierdziły mnie w przekonaniu,że przy intensywnym wysiłku tłuszcz i cholesterol zawarty w żółtku nie szkodzi i z całą pewnością jest prekursorem testosteronu

Zmieniony przez - BodyLine w dniu 2014-05-29 17:29:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 6774 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50471
BodyLine calutkie
Choć ostatnio i tak jest znacznie lepiej, jak wyeliminowałem produkty na które mam nietolerancję. Oczywiście po badaniach w laboratorium, a nie u jakichś tam szamanów.
Tyle, że wypadło mi sporo produktów które jestem w stanie szamać na zimno. Nie mogę jeść pszenicy, jaj, selera, produktów mlecznych z laktozą. Nietolerancja na te produkty jest bardzo silna. Stąd mam mocno ograniczone pole manewru i jem głównie wołowinkę za warzywami. Tyle, że ja nic nie jestem w stanie oszamać na zimno Zlikwidowali mi w robocie mikrofalę i nie mam gdzie podgrzewać:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 688 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15338
Po treningu mięso mielone gotowane + lekko podsmażone i ryż się nadaje? Czy lepiej zamiast mielonego dać cycuszka? Moje mięso mielone to np. szynka bez tłuszczu, albo schabik.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 1086 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 259961
Nadaje się.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 688 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15338
A ile warzyw można dorzucić do tego? Uwielbiam być najedzony, więc 70g ryżu i 170g mięsa mielonego, 5g oliwy jakoś mnie nie zaspokaja :)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ile czasu redukcja??

Następny temat

Dieta na redukcje pomoc

Wiecej