SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 16

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 198172

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 6280 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 53732
DeeJay90
" jak jesz mintaja to daj źrodło tłuszczu "
Czyli?

I jaki skład energertyczny mają takie ryby?
Zmieniony przez - DeeJay90 w dniu 2014-09-19 21:25:15

Zmieniony przez - DeeJay90 w dniu 2014-09-19 21:25:53


Czyli chodzi o to że mintaj jest bardzo chudą rybą i żeby wyrównać różnicę między nim a np łososiem.

Uwaga, moje wypowiedzi zawierają dozę ironii i proszę nie brać ich na poważnie, ponieważ nie odpowiadam za krzywdy moralne.


They see me rollin...
They hatin...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294221
J.W :)
znaczy nie musisz, ale mniej to na uwadze po prostu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 5307 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 85331
pater007
Ten ostatnio dorwałem na allegro za 89 zł, świetny jest:

https://sklep.sfd.pl/Sequoia_Warrior-opis26645.html


Wydaje sie spoko . Ciekawi mnie tylko jedna rzecz ten przyrzad wykonuje pomiar tkanki tluszczowej za pomoca pomiaru grubosci faldow skornych , jak wiadomo mamy na sobie tez troche wody i jej poziom tez sie zmniejsza podczas np redukcji . Jak to potem odroznic czy faktycznie spadl tluszcz czy tylko woda ? Ktos to potrafi sensownie wytlumaczyc ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6211 Napisanych postów 75712 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753064
Woda jest obecna w mięśniach. Jak chcesz dokładny wynik to polecam wybrać się na badanie urządzeniem BIA gdzie podpinane masz elektrony na całe ciało.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 5307 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 85331
W miesniach owszem ale podskorna tez jest czy sie myle ? Niestety nie ma mozliwosci badania urzadzeniem BIA w mojej okolicy. Za jakis czas zaczynam redukcje i chcialem kupic taki faldomierz zeby mi zaobrazowal sytuacje czy leca miesnie czy tluszcz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6211 Napisanych postów 75712 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753064
Pomiary obwodów ciała i obserwacja w lustrze. Raczej nie masz co się obawiać, że pomiar obwodu w pasie może być mylny. Z mięśni brzucha i prostownika pleców nie poleci aż tyle żeby zmylić wyniki

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 5307 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 85331
Pomiary obwodow nie wykonuje bo doly mam potem wole lustro
Myslisz ze warto kupic takie urzadzenie do mierzenia bf i np wazyc sie co tydzien i sprawdzac pomiary faldomierzem ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6211 Napisanych postów 75712 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753064
Skoro nie dokonujesz pomiarów, to na pewno tak.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294221
wg mnie, nie jest miarodajna ocena sylwetki i BF również
ale metoda mierzenia jest skuteczna wtedy, kiedy wiesz kiedy jest progres, kiedy zastój a kiedy regres
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 275 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5990
hej, bedac na vlcd bez podkladu jem wiecej tluszczu, lubie dostarczac go z orzechow.
moje ulubione orzechy to nerkowce. i teraz pytanie czy musze wliczac kazdy gram wegla z orzechow? bo chyba wiekszosc do blonnik, ktory i tak przeze mnie przejdzie?

Take What You Can, Give Nothing Back!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ile czasu redukcja??

Następny temat

Dieta na redukcje pomoc

Wiecej