SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 16

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 200817

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1205 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 18014
siema mam takie pytanie bo szykuje mi sie wyjazd za granice na 3tyg i myślę czy ciągnąć tam redukcje czy se odpuścić i jakos w miare racjonalnie jeść ale na temat ile mniej więcej mógłbym dziennie dostarczać białka z odżywki?xD wiem wersja hard ale to tylko na wyjazd bo zapewne czasu na kuchnie tam nie będe miał :/ wiadomo do tego bd owsiane czy tak inne źródło węgli i tłuszczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 68
Nurtuje mnie takie pytanie - czy jedzenie na stałe (nie terminowo, a całe życie) jedynie 40-50g węglowodanów dziennie zagraża zdrowiu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 282 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1097
Witam mam takie pytanie może trochę głupie ale zapytać muszę co sądzicie o wodzie smakowej nie lubię zwykłej wody tym bardziej niegazowanej a takie smakowe mogę pić beczkami heh ;) jest jakaś ogromna różnica jak chodzi o te wody ? mogę pić smakową czy nie bardzo ? może dla niektórych głupie pytanie ale nie mam jeszcze dużego doświadczenia jeśli chodzi o odżywianie (diętę) zbieram wiedzę dopiero w tym temacie a ciekawi mnie wszystko to często walę głupimi pytaniami :) z góry dzięki za odpowiedz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82726 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699698
w tych smakowych masz chemię + cukier
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1205 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 18014
Jeszcze jedno pytanie na temat białka sojowego np takie kotlety sojowe maja chyba 50g białka mogę na pewien czas wzucić to do diety?;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82726 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699698
sporadycznie dla urozmaicenia możesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
100g spiruliny dziennie dobry pomysl zeby wlaczyc do diety czy lepiej zainwestowac w normalny izolat?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 740 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9583
jakub525252
Witam mam takie pytanie może trochę głupie ale zapytać muszę co sądzicie o wodzie smakowej nie lubię zwykłej wody tym bardziej niegazowanej a takie smakowe mogę pić beczkami heh ;) jest jakaś ogromna różnica jak chodzi o te wody ? mogę pić smakową czy nie bardzo ? może dla niektórych głupie pytanie ale nie mam jeszcze dużego doświadczenia jeśli chodzi o odżywianie (diętę) zbieram wiedzę dopiero w tym temacie a ciekawi mnie wszystko to często walę głupimi pytaniami :) z góry dzięki za odpowiedz


Policz sobie, taka woda ma nie wiele mniej cukru niż cola. Ja kiedyś sprawdziłem, jedna miała 3g cukru na 100ml. Wydaje się nie groźne, ale na 1,5 litra jest to 45g cukru. Wsyp sobie do filiżanki 45g cukru i sam zobacz ile pochłaniasz w jednej wodzie :). A co przy dostarczaniu 3-4 litrów wody dziennie? Możesz sam sobie taką zrobić np z sokiem z cytryny albo pomarańczy


Zmieniony przez - Addamek w dniu 2014-04-27 13:27:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 825 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 42323
są wody z dodatkiem substancji słodzących bez cukru, ale tego też codziennie nie warto pić

trenuj sam dla siebie i dla swojej duszy, p****** to co mówią inni, większość to lamusy !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 191 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7251
Witam,
Mam problem z dobraniem odpowiedniej diety, obecnie waże 83 kg a chciałbym dobić do 90. Wszystko by było łatwe gdyby nie fakt, że jednocześnie ćwicząc na siłowni przygotowuje sie do maratonu.
Próbowałem różnych diet: przy tradycyjnej od znacznej ilości ww rosła masa ale głownie tłuszcz na brzuchu. Za to przy low crab nie mam energi podczas biegania.
Może wy mi byście coś poradzili?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ile czasu redukcja??

Następny temat

Dieta na redukcje pomoc

WHEY premium