SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 16

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 198173

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 316 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 13346
Co powiecie o przysmażaniu lekko na patelni chleba ciemnego?

"Nic po nim nie widać" twoja motywacja!
"W życiu liczą się tylko kalorie i makroskładniki" WK

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 165 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3383
Witam jestem na redukcji. 2500 kalorii dziennie przy 82kg wagi, 180cm, 17 lat. Siłownia 4xtyg aeroby na początek 4x20 minut. Czy w dzien w którym jest najcięższy trening mogę sobie pozwolic na zjedzenie 3000 kalorii HIGH CARB a na drugi dzień zjedzenie 2000 low carb ? NIe zrobi to róznicy żadnej ? Wydaje mi się, ze nie powinno i wole się upewnic

Dziennik - > http://www.sfd.pl/[DT]_Bisu__Nigdy_w_miejscu_!-t1043193.html
Sztuki Walki + Trening Siłowy ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 983 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 34711
Na ile wartosciowe są w codziennej diecie kupne soki warzywne, np. fortuny, takie bez dodatku culru, z przecierow? Wiadomo, że do swiezych warzyw się nie umywaja, ale moze warto wprowadzic je nie jako substytut, ale dodatek?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1164 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9517
patryx-13
Na ile wartosciowe są w codziennej diecie kupne soki warzywne, np. fortuny, takie bez dodatku culru, z przecierow? Wiadomo, że do swiezych warzyw się nie umywaja, ale moze warto wprowadzic je nie jako substytut, ale dodatek?

Raz na jakiś czas można.Oczywiście dobrze by było gdybyś ewentualną zawartość kcal wliczył do diety.Możesz sobie od czasu do czasu popijac cole zero lub pepsi max,które zawierają 0 kcal.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1414 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19755
patryx-13
Na ile wartosciowe są w codziennej diecie kupne soki warzywne, np. fortuny, takie bez dodatku culru, z przecierow? Wiadomo, że do swiezych warzyw się nie umywaja, ale moze warto wprowadzic je nie jako substytut, ale dodatek?

Wartości zbyt dużej to one nie mają, bo żeby mogły być przechowywane muszą je spasteryzować a to zabija większość wartości. Co do cukru to nawet w soku, na którym napisane jest 100%, dodawana jest fruktoza, która nie musi być wymieniona w składzie. Myślę, że w rozsądnych ilościach jak najbardziej ok ale o wiele lepiej jest mieć pod ręką sokowirówkę ;D

Zmieniony przez - nick23 w dniu 2014-04-03 21:50:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 60 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2896
wiatm mam dylemat, pracuje na dwie zmiany, i mam taki problem z ranna zmiana, a mianowice
1 posiłek jem o 5
2 posiłek jem 7 białko+ryz+oliva
3 o 10 mam mam przerwe i jem ryz kure i olive
4 nastepny mam miec o 13, i mam problem czy zmiksowac sobie jedzenie ryz oliva i kure, ale max to nie dobre, i czy zamaist tego moga dac znowu białko 50g zamiast miesa?, a te 200g bym dołozyl do innych posiłkow. ma to sens? pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 983 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 34711
Wielkie dzięki Nick23, sog idzie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6211 Napisanych postów 75712 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753064
gym50
wiatm mam dylemat, pracuje na dwie zmiany, i mam taki problem z ranna zmiana, a mianowice
1 posiłek jem o 5
2 posiłek jem 7 białko+ryz+oliva
3 o 10 mam mam przerwe i jem ryz kure i olive
4 nastepny mam miec o 13, i mam problem czy zmiksowac sobie jedzenie ryz oliva i kure, ale max to nie dobre, i czy zamaist tego moga dac znowu białko 50g zamiast miesa?, a te 200g bym dołozyl do innych posiłkow. ma to sens? pozdro


A co to dieta ryżowo kurczakowa? Masz wiele innych źródeł składników odżywczych do wyboru.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6211 Napisanych postów 75712 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753064
patryx-13
Na ile wartosciowe są w codziennej diecie kupne soki warzywne, np. fortuny, takie bez dodatku culru, z przecierow? Wiadomo, że do swiezych warzyw się nie umywaja, ale moze warto wprowadzic je nie jako substytut, ale dodatek?


Spokojnie możesz pić. Ja np dodaję je do mięsa z warzywami jako sos.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 150 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24384
Witam . Jak mam makrele wedzona 220g to na potreningu dodaje tyle czy trzeba odjac skore itp i np 160 wpisac
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ile czasu redukcja??

Następny temat

Dieta na redukcje pomoc

WHEY premium