SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 16

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 198153

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17678 Napisanych postów 132068 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460233
No to i tak nieźle jak 50g, kiedyś pisali 30 podajże. Ja dzisiaj ponad 250g piersi i 50g kaszy więc spokojnie więcej jak 50g białka jest, i tam się nie przejmuje że na marne coś pójdzie.

Nie można porównać dwóch osób kolecia 50 kg i kolesia 120 kg a jak jest na koksie to jak taki kolo co ma np 3g na kg masy jada 5 posiłków to wypada po ok 70 g, więc co 50g się przyswoi a 20 się zmarnuje, tylko w jaki sposób.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 198 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1487
hmm ale w ogolnym rozrachunku bialko i tak sie utlenia nadmiar tak ? jesli jest nie spozytkowany ? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294221
nadwyżka aminokwasów może zostać skonwertowana do ketokwasów, które z kolei mogą zostać zamienionę w glukozę i wykorzystane na cele energetyczne czy zapasowe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 18
Siema mam do was pytanie odnośnie masy jestem na pierwszej diecie na mase i jak oceniacie 3kg w miesiąc pas 1,5cm talia 1cm waga 3kg biceps 1cm ?xD zastanawiam się czy to nie za szybki przyrost masy (tłuszczu) cięzko mi powiedzieć czy mnie zalawa bo mam jeszcze skóre po dużej redukcji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294221
sam określ w lustrze czy się zalałeś czy tylko żołądek rozepchany. Jeśli to tłuszcz to zmniejsz węgle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 198 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1487
zalezy jakie wegle jescze , lub zwieksz troche zdrowego tluszczu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1205 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 18014
bób traktujecie jako warzywa niskokaloryczne czy wliczacie w bilans?xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294221
ja bób wliczam, bo nie jest lekkostrawny i małokaloryczny jak na warzywo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 6280 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 53732
kaziu43
Siema mam do was pytanie odnośnie masy jestem na pierwszej diecie na mase i jak oceniacie 3kg w miesiąc pas 1,5cm talia 1cm waga 3kg biceps 1cm ?xD zastanawiam się czy to nie za szybki przyrost masy (tłuszczu) cięzko mi powiedzieć czy mnie zalawa bo mam jeszcze skóre po dużej redukcji


W pierwszym miesiącu na pewno większość to woda, aczkolwiek staraj się tyć max 1kg na miesiąc to będziesz mieć pewność że się nie zalewasz, i najlepiej żeby przyrost w pasie nie był większy od przyrostu wagowego.

Uwaga, moje wypowiedzi zawierają dozę ironii i proszę nie brać ich na poważnie, ponieważ nie odpowiadam za krzywdy moralne.


They see me rollin...
They hatin...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 222 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2263
Siema

Czy płatki owsiane koniecznie trzeba zalewać wodą dzien wczesniej? Bo ja zawsze jem surowe (wrzucam z odzywką i blenduje)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ile czasu redukcja??

Następny temat

Dieta na redukcje pomoc

Wiecej