SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 16

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 198136

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6210 Napisanych postów 75705 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753037
Tak jak pisałem. Może to wynikać ze zbyt małej ilości błonnika w stosunku do białka w diecie. Dodaj więcej warzyw, pij codziennie ok 20g siemienia lnianego zalanego gorącą wodą i ew. doku błonnik np Trec.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1164 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9517
Czy białko z mleka zaliczac do białek zwierzecych?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 825 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 42323
tak

trenuj sam dla siebie i dla swojej duszy, p****** to co mówią inni, większość to lamusy !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 74 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6903
Jak pijecie duże ilości wody to też czasami chodzicie oddać mocz nawet 3x w ciągu 30min?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6210 Napisanych postów 75705 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753037
3 razy w ciągu 30min to nie. W pracy chodzę ok 5-6 razy w ciągu 8h

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 74 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6903
A jak po siłowni? Hmmm to może być coś nie tak? Wróciłem z siłowni, gdzie wypiłem blisko 1,5L wody podczas treningu i od razu do wc, zjadłem - wc, wziałem prysznic -wc, siadłem do kompa na 10min i znowu wc. W ciągu dnia pijam ok. 3L wody :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6210 Napisanych postów 75705 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753037
Jeżeli to tylko chwilowe to nie ma co się przejmować. Jednak gdyby trwało cały dzień, przez dłuższy czas to już gorzej. Pij mineralną.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 74 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6903
Właśnie pije mineralną. A czasami mam takie uczucie...nie wiem jak to nazwać. Tak jakbym nie mógł opróżnić pęcherza do końca.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6210 Napisanych postów 75705 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753037
Może coś tam zostaje i dlatego za kilkanaście min. lecisz ponownie. Jak Cię to martwi to udaj się do lekarza. Może jakiś stan zapalny.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 74 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6903
Przywiąże przez tydzień do tego większą uwagę i ew. odwiedzę lekarza. Bo odkąd piszemy byłem kolejne 2x. Ale nie mam tak codziennie. Dzięki
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ile czasu redukcja??

Następny temat

Dieta na redukcje pomoc

Wiecej