SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 16

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 198185

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17678 Napisanych postów 132068 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460233
nic nie tracą, to nawet nie jest obróbka termiczna, a jak stracisz 1g białka czy węgli to się świat nie kończy.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 275 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5990
taka sytuacja:
-deficyt kaloryczny
-cardio ed
-prawdopodobnie za duzo tluszczy w diecie
-3 tygodnie brak spadku wagi

czy to moze byc spowodowane zlym podzialem makroskladnikow?
czy musi byc 30b/20t/50ww ?

Take What You Can, Give Nothing Back!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 209 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4493
jesli jestes długo na redukcji ze zbyt wysokim deficytem to być może to jest problem, ja bym dał 40 ww max
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 275 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5990
3 tygodnie redukcji

Take What You Can, Give Nothing Back!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294221
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 275 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5990
popuri
30b/20t/50ww ?

to jest na posiłek czy dzień :D ?

30%b/20%t/50%ww

Take What You Can, Give Nothing Back!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294221
ok, zapomniałem, że ludzie też na procentach operują

wg mnie tłuszcze ok, jeżeli jest stagnacja to jest kilka rozwiązań
- za dużo węgli ( możesz uciąc węgle a dać więcej tłuszczu )
- za dużo kcal
- cardio ed nie jest najlepszy rozwiązaniem na utratę tkanki tłuszczowej bez treningu siłowego ( no chyba, że ktoś ma otyłość to tak )
- za mało regeneracji
- stresujący tryb życia, a co za tym idzie za dużo kortyzolu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
Dr.TrustMe - myśle, ze dobrze byłoby byś założyłosobny temat i szerzej pisał swojąsytuację. Tzn podał pomiary antropometryczne, opisał trenig i dietę i zmiany jakie wprowadzałeś oraz postepy które temu towarzyszyły.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 275 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5990
popuri
ok, zapomniałem, że ludzie też na procentach operują

wg mnie tłuszcze ok, jeżeli jest stagnacja to jest kilka rozwiązań
- za dużo węgli ( możesz uciąc węgle a dać więcej tłuszczu )
- za dużo kcal
- cardio ed nie jest najlepszy rozwiązaniem na utratę tkanki tłuszczowej bez treningu siłowego ( no chyba, że ktoś ma otyłość to tak )



te procenty ktore podalem to bylo pytanie czy takie musza byc proporcje bo u mnie jest inaczej ( tzn 2+b/kg a reszta roznie )

co do treningu silowego to jest 4x w tygodniu

w jakim dziale powinienem zalozyc temat?

Take What You Can, Give Nothing Back!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294221
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ile czasu redukcja??

Następny temat

Dieta na redukcje pomoc

Wiecej