SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 16

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 198184

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2431 Napisanych postów 24154 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 401777
podałem Ci przyklady, czego jeszcze nie zrozumiałes?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 331
Wedzonej mozzarelli nie moge jesc codziennie a zwykla moge ? O to mi chodzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 674 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13392
Usmażonego łososia lub przyrządzonego w piekarniku mogę trzymać więcej niż 1 dzień?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 991 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12921
wincol
PanOs
Właśnie w tym problem że mam duża tendencje do łapania fatu.Jak tylko przestane trenować , wystarczy tydzień i gorsze jedzenie i już kg idą w górę.Więc myślę że na razie zostane przy takiej ilosc Kcal bo przez ostatnie miesiące jadłem zdrowo ale nie zwracałem uwagi na kcal .Więc myślę że i tak to będzie więcej kcal niż do tej pory jadłem .

Na podstawie twoich sugestii wychodzi mi taki bilans:

180g Białka-720kcal(2,2g na kg)
96kg Tłuszczy -760kcal(1,2 g na kg)
320g węgli-1270kcal-( 4g na kg)

Co sądzisz o takim zestawieniu ??





imo jako wartosci wyjsciowe beda ok


Ok to lecimy z dietą.A tak mam zamiar rozłożyc BTW i posiłki.

7-30 P I- 30b/70W/15t
11-30 P II-30b/70W/15t
15-30 P III-30b/70W/15t
18-20 Trening Muay thai
20-00 Shake-30b/40W (po treningowy)
20-30 P IV-30b/70W/15t
22-30 P V-30b/70W/15t

Coś poprawisz ?

Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2431 Napisanych postów 24154 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 401777
załóz swoj temat z kompletnymi posiłkami/podanymi produktami i ich gramatura w formie zrzutu z PoTreningu i ocenimy zeby tu nie robic balaganu w poj.pytaniach ok?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 331
Mam pytanie.Czy jest jakaś stronka lub post z produktami substytucyjnymi ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 491
@flex1976

Białka budują mięśnie. Trzeba ich dostarczyć by myśleć o budowaniu mięśni. To się zgadza, prawda?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 491
@flex1976
za wcześnie dałem wyślij, przepraszam..

Są ludzie schorowani, którzy potrzebują odbudować mięśnie, ale nie mają jak ćwiczyć, ruszać się. Dlatego dla nich ważna jest dieta. Ale dieta bogata w odbowiednie białka i aminokwasy. Pytanie KTÓRE.. Pewnie niektóre mają większy wpływ na budowanie niż inne. Ale pewności nie mam, dlatego zwracam się z pytaniem do specjalistów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 674 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13392
Co z tym usmażonym łososiem? Mogę go trzymać 2-3 dni?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 991 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12921
wincol
załóz swoj temat z kompletnymi posiłkami/podanymi produktami i ich gramatura w formie zrzutu z PoTreningu i ocenimy zeby tu nie robic balaganu w poj.pytaniach ok?


Przyjacielu wyszedłem z założenie że nie chce trzymać się sztywno określonych posiłków. Tylko 100g ryżu czy makaronu ciemnego to dla mnie 70 g wegli ,100 g mięsa typu indyk czy kurczak ,ryby to 20g białka itp.
Dla tego nie chce wypisywać Ci określonych posiłków.

Co sądzisz o takim podejściu ? Myślę że skoro nie jestem zawodowym kulturystą a zależy mi na solidnym zbudowaniu masy to takie przestrzeganie kcal wystarczy .A co ważne nie będę się ograniczał do jedzenia cały czas ryżu i kuraka jak to sporo osób na forum robi biorąc przykład z diety zawodników przed startami.

Pozdrawiam
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ile czasu redukcja??

Następny temat

Dieta na redukcje pomoc

Wiecej