SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 16

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 198156

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czy pomijanie posilku potreningowego (ilosc powtorzen robie na mase/sile, bardziej w kierunku sily jestem nastawiony ogolnie a cwiczyc dopiero zaczalem po kilkuletniej przerwie) wplynie w jakimkolwiek stopniu na spalanie tluszczu? czy moze po treningu samo bialko? musze koniecznie zrzucic brzuch (na zdjeciu wciagam hehe) i te babskie cyce

(telefonem na szybko)
http://postimg.org/gallery/28lq92sg/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9018 Napisanych postów 82651 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699140
musisz ułożyć dietę z deficytem kalorycznym do tego trening siłowy i aeroby
masz tam co palić ,więc bez tego nic nie zdziałasz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czyli koniec z piwem i fast foodami na sniadanie i przed snem :C
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 233 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3760
Mam pytanko.Za dwa tygodnie chcę zacząć redukcję,czy lepiej będzie jak zejdę na ten czas na zerowy bilans kaloryczny czy mam ciągnąć do końca na dodatnim?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 825 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 42323
zejdź na zerowy

trenuj sam dla siebie i dla swojej duszy, p****** to co mówią inni, większość to lamusy !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
1 - czy na redukcji nalezy wliczac owoce i warzywa do ogolne bilansu? (jem np płatki owsiane i 2 mandarynki/1 banan/ 50 g zurawiny, piers z kurczaka i warzywa na patelnie/ziemniaki)

2 - czy mozna na redukcji pic herbate/kawe ze slodzikiem ? (2, 3 tabletki)

3 - czy to mozliwe, zeby slodzik zamiast slodzic powodowal gorycz? bo takie mam wrazenie, gdy uzylem go do zrobienia sernika (przepis z forum) slodzik to: substoff (na pudelku wszystko po niemiecku)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 867
Czy dobrym wyjściem jest wypicie oleju lnianego/oliwy z oliwek po czym zjedzenie jakiegoś owocu? Czytałem, że witaminy najlepiej wchłaniają się z tłuszczami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 825 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 42323
możesz tak zrobić

trenuj sam dla siebie i dla swojej duszy, p****** to co mówią inni, większość to lamusy !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 802 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11706
Jak gotować kasze jaglaną? Wrzucić do wrzątki i tyle? Bo co czytam to są różne opinie, raz tak, raz siak, raz srak i nie wiadomo o co chodzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 418 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10643
Mam wyliczone makro w diecie b 2,5 ; T 1,35 ; W 4,5. Niestety w poszczegółnych dniach różni się liczba kcal, mimo, ze makro się zgadzają. Przymknąć na to oko i aby makro sie zgadzaly? Dodam, ze np mam na płatkach ze maja 366 Kcal, a po wyliczeniu bialka i wegli x4 i tluszczy x 9 wychodzi mi, duzo wiecej kalorii, i z takich rzeczy np wychodzilaby roznica w kcal. Wiec przymknąć oko na to i aby makro byly takie same?

“I poznasz, że imię moje pan, gdy wywrę na Tobie swą zemstę.”

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ile czasu redukcja??

Następny temat

Dieta na redukcje pomoc

Wiecej