SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 16

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 198170

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2619 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 36108
Jak chce to niech zje, tylko niech potem nie płacze, że nie ma efektów. Najlepiej wszystko robić z rozsądkiem. Można zrobić doskonałą formę jedząc ciastka, czekoladę, lody i chipsy pod warunkiem, że będą one tylko niewielką odskocznią od diety.

Hard work & dedication

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 372 Napisanych postów 2331 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 48698
Witam a ja mam pytanie trochę z innej beczki a może nawet z tej samej co przedmówcy :) mianowicie od dłuższego czasu trzymam dietę LC, kilogramy ładnie lecą i widać już dobre efekty ale pytanie jest takie :) moja tęsknota za czymś słodkim jest wielka i podpowiedzcie mi co mogę sobie zrobić do jedzenia w stylu jakiegoś deseru LC lub co kupić takiego w sklepie gotowego żebym mógł to zjeść bez wyrzutów sumienia, nie psując mojego planu do sukcesu :P ps czasami kupię sobie jako "coś słodkiego" cole zero albo pepsi max ale to nie to samo co jakiś dobry deser którego w ustach nie miałem już co najmniej dwa miesiące. Nie chcę do tego już wracać i jeśli nie ma nic LC w tym stylu to przeżyję ale miło by było coś w nagrodę dobrego zjeść :)

You know I'm born to lose, and gambling's for fools,
But that's the way I like it baby,
I don't wanna live forever.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 350 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8136
Wejdz do działu Kuchnia SFD - tam masz duuuużo deserów LC i nie tylko

"Nic co naprawdę się liczy nie przychodzi łatwo. Czasem trzeba poświęcić wszystko co dobre, żeby dostać od życia to co najlepsze."

DZIENNIK REDUKCYJNY - http://www.sfd.pl/Dieta/trening__dziennik-t1009006.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 595 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11162
Możliwości jest pełno, choćby serniki pieczone (mega przepis w kuchni sfd), serniki na zimno, lody własnej roboty, wszelkie desery ze śmietanki 30-36% i owoców, kakaa, orzechów... masa możliwości.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 225 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8592
np w niedziele cheat meal wskazany wyrzucasz jeden posilek wieczorny i wpierdzielasz co kolwiek lubisz innego tak aby zszokowac organizm i przeladowac KCAL
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 825 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 42323
nie dla każdego cheat meal jest zalecany

trenuj sam dla siebie i dla swojej duszy, p****** to co mówią inni, większość to lamusy !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 350 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8136
I nie każdy potrzebuje takiego meala :D

"Nic co naprawdę się liczy nie przychodzi łatwo. Czasem trzeba poświęcić wszystko co dobre, żeby dostać od życia to co najlepsze."

DZIENNIK REDUKCYJNY - http://www.sfd.pl/Dieta/trening__dziennik-t1009006.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 372 Napisanych postów 2331 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 48698
Oki w takim razie na pewno zrobię sobie coś z przepisów z kuchni sfd :) szkoda ze nie można czegoś takiego kupić po prostu gotowego :) jedyne praktycznie z gotowych rzeczy to batoniki low carb na siłowni. Praktycznie prócz coli zero i pepsi max nie ma innych takich produktów typu jakiś batonik typu snickers słodzony słodzikami :) ja przynajmniej nie widziałem niczego takiego :) dziwi mnie to trochę ze względu na liczbę osób zainteresowanych takimi produktami takich jak na ogół "my" bywalcy siłowni czy ludzi chorych np na cukrzycę którzy nie mają też łatwo jeśli o to chodzi. Za chwilę sobie coś wybiorę z kuchni sfd i jutro przygotuje :) Sernik ze słodzikiem brzmi super :)

You know I'm born to lose, and gambling's for fools,
But that's the way I like it baby,
I don't wanna live forever.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Znalazłem w necie 'recepture' na specyficzny szejk proteinowy. Robie takie szejki od jakiegoś czasu jako posiłek przedtreningowy i ogólnie jako 4 posiłek dnia. Bardzo mki smakuje i wydaje sie 'zdrowy' ale oceńcie sami czy jest dobry.
Skład ogólnie troche szokuje, ale jak wspomniałem bardzo mi smakuje, lecz do meritum :


'Koktajl proteinowy'

maślanka 200 ml - 90 kcal
białko 7 g, węglowodany 9 g, tłuszcz 3 g

serek wiejski 150 g, 122 kcal
białko 16 g , 4 g węglowodanów, 5 g tłuszczu

płatki owsiane 2 łyżki , 70 kcal,
białko 2 g, węglowodany 14 g, tłuszcz 1 g

białko jajka 2 x 35 kcal
8 g białka, 1g węglowodanów, 1 g tłuszczu

banan, 100 kcal, 1 b, t 1, w 28 .

2 łyżeczki miodu, 80 kcal, 20 g w
-----
kcal 500
białko 34g, węglowodany 76 g, tłuszcz 11 g

Dla mnie jest spoko, ale zapytam dla pewności czy coś modyfikować czy może być ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 298
To bardziej gainer niz szejk proteinowy :) białka jaj surowe ?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ile czasu redukcja??

Następny temat

Dieta na redukcje pomoc

WHEY premium