SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 16

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 198142

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6210 Napisanych postów 75705 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753037
Rafall
Rafall
Poradźcie mi jaką diete stosować na redukcje dla osoby(mowa o mnie) ektomorfik waga 75 kg nabite z trudem przez 8 miesięcy , 15 % bf , czy diete Low Carb ? Zapotrzebowanie wynosi jakies 3600 kcal , jak rozlozyc tu BTW poradzcie najlepiej typowo dla mojej budowy , zalezy mi glownie aby miesnie zostały jaknajwiecej , mysle ze kluczową sprawa jest tu dieta wiec pomozcie ;)

Podbijam pytanie zalezy na szybkiej odpowiedzi


Jakiej byś nie wybrał, to mięśnie na redukcji na pewno polecą. Szczególnie, że jak piszesz jesteś ekto. Skoro znasz zapotrzebowanie, to wylicz ilości składników odżywczych i układaj. Możesz zacząć z min. ujemnym bilansem jak boisz się spadków.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 1685 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38455
Warto by było dodać do naszego kalkulatora chleb orkiszowy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 362
Hello,

Miesiąc temu rozpocząłem swoją przygodę z siłownią i z pierwszą masówką i mam pytanko? Czy takie podejście do diety ma sens? Chodzi głównie o śniadanie, które składa się praktycznie tylko i wyłącznie z białka oraz oliwy? Przez miesiąc poszło na wadze jakieś 2 kg, ale w pasie chyba też z 1cm przybyło. Pytanie, czy może sprzyjać temu poranne ładowanie tłuszczem :) (180 cm, 84 kg)

No i nie liczyłem już warzyw itd. Trening pomiędzy posiłkiem 3 i 4.








Zmieniony przez - sb4 w dniu 2014-05-10 13:39:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9018 Napisanych postów 82651 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699140
to jest temat do pojedynczych pytań
załóż osobny temat z wypełnioną ankietą - dieta kiepska
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3146
Nic nie zbudujesz na tym jedzeniu kolego, a jako ze dopiero zaczynasz i Twoje miesnie reagowac beda wzrostem na kazdy, nawet najmniejszy bodziec tak, jak zapewne juz nigdy potem warto sie porzadnie przylozyc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 272 Napisanych postów 3943 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 80216
Który posiłek powinien byc bardziej obfity po czy przed treningowy?

Dziennik treningowy:
https://www.sfd.pl/DT__Qitr-t1124453-s14.html

Zapraszam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2619 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 36108
Po-treningowy.

Hard work & dedication

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 167 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2391
Da ktoś link do arta/pracy/badań dlaczego nie łączyć węgli z tłuszczami? Ewentualnie za i przeciw?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 104 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1824
pytanie w sumie nawiązujace do pytania wyżej.

Czy jeżeli jem posiłek składający się dajmy na to z:

stek + brokuły + RYŻ to czy po posiłku pić łyżke oleju lnianego, czy moze odczekac jakis czas?

(żeby jeszcze bardziej nie łączyć węgli z tłuszczami)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9018 Napisanych postów 82651 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699140
możesz nawet sobie polać potrawę olejem
posiłek ma być zbilansowany czyli odpowiednie proporcje b/w/t
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ile czasu redukcja??

Następny temat

Dieta na redukcje pomoc

WHEY premium