SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 16

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 198152

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6210 Napisanych postów 75712 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753064
Wendeta
Wendeta
Witam pytanie:
Po redukcji chcę wejść na dietę podtrzymującą ew lekko masując, bo to co mam aktualnie wystarcza mi nie dąże do czegoś konkretnie wielkiego i chciałbym spróbować cos takiego, obliczyć zapotrzebowanie tyg, ćwiczyć 4 razy w tygodniu i dieta była by vlcd/mega kcal. Tylko zastanawia mnie czemu w każdym schemacie takich diet te wyższe kcal są w DT, skoro nasze mięśnie regenerują się w czasie odpoczynku czyli w DNT? Dzięki za odpowiedź.



Nie sądzę żeby sporę różnice kcal w zależności od dni były dobrym rozwiązaniem. Możesz tak zrobić, ale nie aż takie ogromne. Wyobrażasz sobie zrobić ciężki trening przy niższej podaży kcal? Na pewno by było ciężko.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6210 Napisanych postów 75712 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753064
Fabik
E jak to jest z tym ig ziemniaków gotowane mają jakoś z 75 a jak je np popsikam pamem i wsadzę do piekarnika to wzrasta do 95 jako "zmienami pieczone" ?? bynajmniej tak w tabelach jest


Im wyższe przetworzenie, tym bardziej wzrasta IG. Ciężko stwierdzić, czy te różnice będą aż takie. Na pewno bym nie zwracał na to uwagi.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1205 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 18014
Ok dzięki to robim frytasy :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6210 Napisanych postów 75712 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753064
Jak najbardziej. Tylko dobrze przygotuj ziemniaki. Bez dodatku tłuszczu bez problemu można zrobić.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Mój szybki sposób na ziemniaki w łupinie:umyć,nakłuć skórkę i włożyć do mikrofalówki na 6 minut.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1205 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 18014
Emm znalazłęm przepis na ten ala sos bez kcal tylko jest tam klej spożywczy i guma ksantanowa ktoś się orientuje czy to można spożywać w miare bezpiecznie niby tylko 5g ale jednak https://www.sfd.pl/Dip_czekoladowy_a_la_Walden_Farms_0kcal-t1026297.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Lody Algidy jako deser dadzą radę? Czy syrop g-f automatycznie je wyklucza?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 140 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1701
Mam dwa pytania : Czy podczas diety na masę każdego dnia trzeba jeść posiłki o tej samej godzinie ? Czy dopuszczalne jest wypicie jednego piwa tygodniowo podczas diety na masę ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 166 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2146
jedno dwa piwa tygodniowo nic zlego nie zrobia , chyba ze wbijasz cos z testosteronem to wtedy odpusc jakikolwiek alkohol

[*]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 166 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2146
teraz moje pytanie , polecane i niewskazane produkty spozywcze dla mojej grupy krwi , nie zwracalem na to wczesniej uwagi , moj blad wiem , teraz poczytalem co jest dobre dla mnie i wychodzi na to ze pol mojej diety to niewskazane produkty , czy wy kierujecie sie tym co jest dla was wskazane ? czy spora roznice to robi czy raczej niebardzo ?

[*]

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ile czasu redukcja??

Następny temat

Dieta na redukcje pomoc

Wiecej